Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt török nemzetiségű,...

Van itt török nemzetiségű, aki beszél magyarul?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 00:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Te török vagy?
2014. márc. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem,magyar.
2014. márc. 4. 00:37
 3/15 A kérdező kommentje:
Szeretnék egy kicsit törökül tanulni,és ehhez keresek levelező társat.
2014. márc. 4. 01:25
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
Mi visz ra valakit hogy torokul tanuljon?
2014. márc. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szulejmán az RTL-en.
2014. márc. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Talán érdekli a kultúra, Digo, nem gondolod? Vagy van adott nemzetiségű ismerőse es szeretne vele az o anyanyelven beszélni, esetleg ugy tervezi, hogy Törökországban el majd. Vagy siman egy olyan nyelvet akar tanulni, amit nem beszel minden második emberes mondjuk fordítókent vállal munkát. Rengeteg oka lehet.
2014. márc. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél levelezni, akkor nekem írhatsz.

Yazışmak istersen bana yazabilirsin.

2014. márc. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#4: Mi visz rá valakit, hogy spanyolul tanuljon? Mi visz rá valakit arra, hogy franciául tanuljon? Vagy arra, hogy japánul?

Persze, értem én, egy 300 évvel ezelőtti történelmi esemény miatt úgy gondolod, hogy menő dolog utálni egy teljes kultúrát, a nyelvével együtt, meg persze azokat az embereket, akiknek még közvetetten sincs semmi közük ahhoz, hogy 300 éve mi történt.

Érdekes, azon miért nem akadsz fenn, ha valaki németül tanul? Pedig a Habsburgok kicsit több ideig voltak itt, mint a törökök.


Egyébként meg a török egy kifejezetten szép nyelv.

2014. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a ma mar nyugdíjas koru, egyetemi történelem professzor ismerősöm az, aki törökül tanult. Az angol, nemet es a tobbi "ismertebb" nyelv nem érdekelte. A torok en látott kihívást, az a kultúra vonzotta
2014. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Török-magyar fordító vagyok. Korábban törököt tanítottam.

Átlag 10 tanulóból 9 hölgy volt, aki azért akart törökül tanulni, mert az inteneten, vagy egy törökországi nyaraláskor egy török fiú hevesen udvarolni kezdett neki, és totál elcsavarta a fejét.

További statisztika, hogy legkésőbb mire eljutottunk egy középszintig, a fiú már másnak udvarolt. :)

2014. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!