Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azt érzem egyedül vagyok...

Azt érzem egyedül vagyok nincsenek barátaim, vagyis van, de azok állbarátok. Folyamatosan csak a rossz tulajdonságaimat hozzák fel és azért egész nap azt hallgatni elég kiábrándító! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeresd magad a hibáiddal együtt.

Én mióta ezt teszem nagyobb harmóniában vagyok önmagammal. Felvállalom magamat a hibáimmal együtt. (persze igyekszem folyamatosan jobbá válni).

Továbbá nem hagyom befolyásolni magam, az ahogyan a külvilág lát engem, nem feltétlen azonos azzal aki valójában vagyok.

2014. febr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez sajnos igy megy mert vannak az "iskolai " barátok akik az iskola befejeztével már nem keresik a társaságod persze kivételek lehetnek
2014. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fogadd el a hibáidat, és fejleszd magad.


Az álbarátokat hagyd, keress olyanokat, akik nem csak folyton piszkálnak. Hobbi, ilyesmi elég sok emberrel tud összehozni.

2014. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Én is tele voltam álbarátokkal, a középsuliban és az egyetemen is.

Hányszor hívtam meg őket ebédre, hívtam fel őket még akkor is, amikor pl. műtöttek és kórházban voltam.

Az egyik pl. a jól kinéző húgomat előbb hívta le a buliba, mint engem:D

El kell fogadni testvér a mai emberek zöme egy érzelmi fogyatékos, számító, kihasználós paraszt. Nehéz a sok trágya között megtalálni a kevés ékkövet, amik lehetnek igazi barátságok.

Szerintem pl. társat találni (és szerelmet) sokkal könnyebb, mint igazi (azonos nemű) barátokat. Azt a legnehezebb ebben az önző világban.

2014. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 LeftBehind ***** válasza:
"Szerintem pl. társat találni (és szerelmet) sokkal könnyebb, mint igazi (azonos nemű) barátokat." - Hát ez tuti az évezred poénja.
2014. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sokan írtátok hogy fogadjam el magam és éljek a hibáimmal!

Ezzel nem is lenne baj mert eléldegélnék de amikor nap mint nap emlékeztetek az már elég szomorú! :(

2014. febr. 27. 18:13
 7/10 anonim válasza:
A dolog egyértelmű...mosolyogj és add önmagad...valószínű olyan tulajdonságod van(pozitív) ami kiakaszt másokat...szard le a véleményüket...velem is ugyanez volt,és rengeteg barátom lett:) ADD ÖNMAGAD! Ja és ne hagyd hogy mások irányítsanak!!!Sok sikert:)
2014. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Állbarátok. :)
2014. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Írhatnál 1 példát, hogy ki és mire emlékeztet.
2014. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hát én ezt kicsit máshogy látom mint az előző válaszolók :D

Szerintem egyértelmű hogy zavar ez téged. hogy ezt modnják rólad. Abban egyetértek hogy ttaláld meg önmagad és ez álltal légy jobb.Amikor az állbarátaid csesztetnek (bár lehet hogy nem szándékosan ) akkor mondd meg hogy köszönöd szépen ,mérlegeld magadban amit mondott ,de ne hidd el. ! Bármit el tudsz érni ! Bárki lehetsz aki vagy ! De ha ezek az emberek nem motiválni és segíteni akarnak akkor azonnal felejtsd el őket. Ha ez nem megy külső okokból akkor pedig ezt az oldalukat utasítsd vissza. Mert csak lehúznak ,és leveszik az önbizalmad .Lehet hogy ezzel kompenzálják hogy ők téged sokkal jobban éreznek. Gondolj bele,sok ember jobban érzi magát egy rossz történettől a tévében ,mert sajnálat váltja fel a helyét és így értékelik jobban magukat... Szerintem ilyet az csinál aki már padlón van. :) Ez meg megint azt mutatja ,hogy sokkal jobb vagy . De amúgy sem jó ha hasonlítgatod magad. Mert neked csak magadnál jobbnak kell lenned. És ha kell akkor ne fogadd el magad. (egy bizonyos szintig ) Mert ez segít fejlődéshez. Határozd el hogy olyat teszel amit sosem mertél. (pl:félsz a víztől ,akkor ússz ) mert ezzel be tudod magadnak bizonyítani hogy igenis az vagy aki akarsz lenni és sok erőd van bármihez. !! Hajrá :) ÉS ne hagyd magad elnyomni :)

2014. márc. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!