Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha láttok egy szép...

Fiúk! Ha láttok egy szép lányt a buszon, és mondjuk szemeztek, akkor megpróbáljátok megkeresni őt valahol a neten vagy élőben megtudni róla valamit, vagy nem ér annyit egy ismeretlen személy?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 19:22
 1/9 anonim válasza:
Nekem egy ismeretlen személy nem ér annyit, ha nem is beszéltem vele. Ha beszélnénk akkor biztos, hogy nem engedném el rögtön... :)
2014. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es ha olyan kisugárzása van, hogy nem bírod levenni róla a szemed?
2014. márc. 5. 19:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor sem foglalkozom vele.
2014. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én megpróbálnám megkeresni, beírnám gugliba, hogy "szép lány a buszról", lehet, hogy pont így hívják.
2014. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám megkeresni :)
2014. márc. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már megtalálni neten, de semmi esély rá, így semmit se tudok róla gyakorlatilag. Muszáj leszek rávenni magamat, hogy élőben odamenjek végre...
2014. márc. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, ugy sincs nála esélyem, akkor minek törjem magam.
2014. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lazán odamegyek hozzá és azt mondom, szia, te én olyan gátlásos vagyok, de te olyan gyönyörűséges vagy, hogy minden szégyenérzetemet lebontottad egy perc alatt, és el kell mondanom neked, hogy nagyon tetszel! Ugye megölelhetlek, mert másodállásban angyal vagyok, aki épp érted vagyok itt a buszon! Mindezt olyan hitelesen s benső szenvedélyességgel, amit nem lehet félreérteni! Figyelj, mi veszteni valóm van?! Legrosszabb esetben mosolyog egyet s azt mondja, köszi, nagyon kedves vagy, de... várj, elmehetek veled moziba?
2014. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, neked aztán van egy stílusod:D

Mondjuk én biztos, hogy zavarba jönnék, meg alapból lenyűgözne, hogy a többi fiúval ellentétben nem úgy szólitasz meg, hogy "csá, dugnálak" :D

2014. márc. 6. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!