Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy ismeretlen személy...

Ha egy ismeretlen személy normális hangnemben ír /írna nektek facebookon, válaszoltok/válaszolnátok neki?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, hogy mi a kérdés :D
2013. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem perverz dolgok, hanem például iskoláról, munakehelyről érdeklődnek
2013. jan. 19. 17:13
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen, rám néha rámírnak volt osztálytársak, akiket már évek óta nem láttam, még ha nem is annyira kedvelem az illetőt, válaszolok és beszélünk pár szót.
2013. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
A levelére igen, válaszolnék, volt is már ilyen. A feltett kérdéseire attól függően, mit kérdez. Ha úgy érzem, nem indokolt, hogy megtudja rólam az adott dolgot, akkor megírnám neki udvariasan, hogy ne haragudjon, de nem szeretnék válaszolni a kérdéseire.
2013. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen hangulatban lennék. Én mostanában a saját barátaimnak sem válaszolok, sem facén, sem egyenesen az e-mailfiókjukba, nincs hozzá kedvem. Nem ők tehetnek róla, ez van. Pláne egy idegennel biztos, hogy nem foglalkoznék. De ha épp olyan passzban lennék, hogy nyitott, érdeklődő vagyok, akkor biztosan írnék.
2013. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nálam is kedvfüggő. ha épp aszoc hangulatomban talál bárki, nem fogok visszaírni.

ha nagyon jó barát, megerőltetetm magam egy igen-nemmel.

de aki ismer tudja hogy ilyen vagyok, aki nem, azt meg magasból.... általában.

2013. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerinted másképp hogy lehet irmerkedni??Így.Hogy valaki ír,és eldöntöd,hogy beszélgetsz-e.
2013. jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy válaszolnék, vagy ha igen, nem hosszan, egyrészt nem vagyok az a társasági típus, nem kötnek le a beszélgetések, mástészt ha idegen akkor nem tud rólam semmit amit kérdezhetne, mert nem osztok meg információkat idegenekkel.
2013. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze.Ha normálisan beszél velem,akkor semmi okom,hogy bunkó legyek vele.
2013. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ilyesmire nincs időm, de ha mondjuk jelentős okkal megindokolná, hogy miért kérdez rá ezekre, akkor talán válaszolnék.
2013. jan. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!