Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megegyezésünk alapján a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megegyezésünk alapján a volt férjem 2 hetente hétvégén viheti el e gyereket. Oda kell-e adnom, ha tudom, hogy elmegy dolgozni 12-14 órás műszakba, és a 6 éves kislányunkra egy számomra ismeretlen személy fog vigyázni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 15:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
én nem szivesen adnám. Inkább állapodjatok meg hogy azon a hétvégén legyen nála amikor nem dolgozik. Az lenne a normális ha ezt meg tudnátok beszélni egymással kulturált felnőttek módján. Szoval akkor vigye amikor ráér ne a naptár szerint mert épp második hétvége van.
2012. okt. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Oda. A lathatasi idoben arra bizza a gyereket, akire akarja. Ennyi erovel te sem bizhatnad ra egy bebiszitterre a gyereket, mielott neki be nem mutatnad.
2012. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Bizony!

Persze, megkérhetnéd arra, hogy ne így legyen.

Viszont mivel erre kényszerül, valószínű lehet, hogy nem voltál rugalmas, és abban az időben, amikor otthon van, te nem adtad oda?

2012. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Megoldás: akkor vigye el a gyereket, amikor van ideje rá, ne kéthetenként! Ez nagyon rontja az apa-gyerek kapcsolatot.

Ne a gyereken akard kitölteni a saját sérelmedet.

2012. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi épp ezért állapodtunk meg a rugalmas láthatásban. Eddig még jól működött, persze kell mind a két fél megértése is. Az is előfordulhat, hogy a gyerekeknek versenye vagy szülinapi meghívása van akkor, amikor apukának a láthatása, szóval ő is alkalmazkodik hozzánk, de én sem csinálok cirkuszt abból, ha két egymás utáni hétvégén viszi el (vagy az egyik csak egy napra) utána meg a következő 3 hétben csak két este tud beugrani.


A gyerek érdekét kell nézni, gondolom a férjed is szívesebben lenne a gyerekkel mint dolgozna, de ha munkába kell menni, akkor ez van...

2012. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ki ez a számodra vadidegen személy, aki a kislányodra vigyázna? szerintem oda kell adni a gyerkőcöt, majd ha ő jelez, hogy nem akar menni, akkor kellene erről beszélgetni.
2012. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy a ferjed rabizna olyan emberre a sajat gyereket, akiben nem bizik. Ennyi erovel te se add oda a baratnoknek, mert oket meg a ferjed nem ismeri.
2012. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

Na nem bírtam ki,hogy ne írjak ehhez a kérdéshez!:) Voltam itt pár órája,megálltam,de csak visszakerestem.

Szóval,ha az alaptörténetet nézzük,akkor valószínűsíthetem,hogy Én is egy ilyen "ismeretlen személy" lennék.Remélem jól értettelek Téged,hogy miről is van szó.:)

Tehát az éremnek két oldala van.Nyugodtan kérdezhetsz bármit,ha szeretnél.Már ha jól értem és a volt Férjed jelenlegi Párjáról van szó,aki számodra ismeretlen.Én nagyon sokat nyeltem már emiatt a volt Asszonynak és a Párom is sokat szenvedett az ilyen ellenségeskedés miatt,de hidd el,ez a Gyerekeknek a legrosszabb.Mindig az Ő szemszögükből próbáld meg nézni a dolgot...,ha elfogadod ezt egy jó tanácsként.:) De mondom diskurálhatunk még erről,ha gondolod...

Szép estét Mindenkinek!

2012. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
8: Részben igazad van, de a láthatás azért van, hogy a gyerek az apjával legyen, ne másra legyen rálőcsölve. Az akár barátnő, élettárs, nagyszülő... Azért megy oda a gyerek, hogy apuci tologassa neki a kisvonatot, meg kézen fogva elmenjenek fagyizni (akár hármasban az apa élettársával), de a lényeg az apa láthatásán van. Mert úgy, ha egész nap elmegy dolgozni és egy percet sem tud vele eltölteni, akkor az apa joga is sérül, hogy a gyerekével legyen. Ebben az esetben nincs értelme láthatásra vinni, jobb az a megoldás, ami nálunk van (én írtam a rugalmas láthatásról és hogy egymáshoz alkalmazkodunk).
2012. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Igen Kérdező, szerencsére oda kell adnod, pont annyira (nem) szólhatsz bele, ahogy a volt férjed sem abba, hogy amikor nálad van a gyerek, akkor rábízod-e valakire, amikor dolgod van.
2012. okt. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!