Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az a gyakori kérdése...

Miért van az a gyakori kérdéseken, hogy válaszolok egy kérdésre, és a másiknak nem tetszik, és rögtön azt mondja, hogy kretén vagyok?

Figyelt kérdés

Ezt nem tűrtem, és azt írtam, hogy te p****

Semmi rosszat nem írtam, és azt írja, hogy én egy kretén vagyok, és az ő hozzászólását otthagyják bezzeg, az enyémet eltávolítják. Hogy is van ez? Hogy lehetne az ő hozzászólását is eltávolítani?


2014. márc. 8. 07:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

a félreértések elkerülése végett, először ő kötött belém, hogy kretén

és én ezt követően lep***áztam.

2014. márc. 8. 07:10
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is jártam már így. Közhely, de idevaló: sajnos ilyen maradta szint, amióta a nagy emigrációkkal éppen az intelligensebb magyarok vonultak ki.
2014. márc. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem volt h jot irtam 100% ra mert azzal foglalkoztam, szakma. lepontoz, en elkuldtem persze az is 0% megint, de mer, ha jot irok?
2014. márc. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért mert ez az oldal, már régen nem az az oldal, amiért eredetileg megcsinálták, létrehozták.

Én találkoztam olyannal, (nem is olyan régen), hogy volt egy kérdés, volt rá kb. 10 válasz amit 83 %-os válaszoló írt, az mind-mind 100 %-ra volt értékelve. Ami 1-2 választ pedig más válaszolók írtak, azok mind 0-ra le voltak pontozva!! No ehhez mit szólsz???

2014. márc. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a stílus leginkább a "Családi kapcsolatok" kategóriában, főleg szombaton-vasárnap jelenik meg, az akkor éppen unatkozó családanyák részéről. Egy sima érdeklődő kérdésemre 40-en felül jött a válasz, amelynek 90%-a a sárba tiporásomról szólt. Tiszta vicc volt :)).
2014. márc. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor van, ha a másik ember nem elég intelligens ahhoz, hogy érvelni tudjon a válaszod ellen, ezért, mivel nem tud mit mondani, inkább személyeskedik, vagy megy a moderátorhoz árulkodni.

Viszont egy intelligens ember nem használja az általad említett szavakat vitás helyzetben sem. Megkérdezhetted volna, mi a gondja a válaszoddal, kérhettél volna tőle érveket, de ha ehelyett te is nekiállsz személyeskedni, akkor semmivel sem vagy különb nála.

2014. márc. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Micsoda tragédia,egy semmiségen kibukni,sok ész kell :o)
2014. márc. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

6-os abszolút igazad van!

2014. márc. 8. 09:48
 9/11 Angelik@ ***** válasza:
Annyira ostoba emberek ezek. Ha más a véleményed, nem próbálja az igazát bizonyítani, hanem lehülyéz. Személyes beszélgetéseknél is elég gyakori, vitatkozni is csak értelmes emberekkel lehet!
2014. márc. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

kedves 6os, amenyiben vszinusitem h igazam van, mivel ha nem tudom a vaalaszt nem irok, erre 0 z az helyett, h mondana vmit, hat nem is turtoztetem magam, 1reszt kialok az igazamert, 2 az igazsagtalansag tenyleg kiborit.

o meg annyi, vkinek, nemreg segitettem androidban, csak en irtam oda, irta h ment mind 3 ra a + akkor miert nincs 100% ott?

az ilyenek miert nem szamitanak bele?

ezt elege furalom.

2014. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!