Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az a gyakori kérdése...

Miért van az a gyakori kérdéseken, hogy válaszolok egy kérdésre, és a másiknak nem tetszik, és rögtön azt mondja, hogy kretén vagyok?

Figyelt kérdés

Ezt nem tűrtem, és azt írtam, hogy te p****

Semmi rosszat nem írtam, és azt írja, hogy én egy kretén vagyok, és az ő hozzászólását otthagyják bezzeg, az enyémet eltávolítják. Hogy is van ez? Hogy lehetne az ő hozzászólását is eltávolítani?


2014. márc. 8. 07:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kedves 15:08! A 6. válaszoló vagyok, és látom, hogy valamit nekem írtál, de sajnos nem igazán tudom értelmezni. Ha már veszed a fáradságot, hogy telefonról írsz, akkor légy szíves olvasd is át, mielőtt elküldöd, mert így nehéz reagálni rá (nem az ékezetek hiányával van gond, hanem a rengeteg elgépeléssel, amik megfejthetetlenné teszik a szövegedet).
2014. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!