Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogy viselkedje...

Mit csináljak? Hogy viselkedjek vele? Végleg elrontottam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom,amióta a gimnáziumba kerültem -3 éve- azóta ismerjük egymást. Amikor kicsit ivott,mindig felhívott,beszélgettünk,de iskolában meg nem is törődik velem,csak: Jaj,szia.../észre sem vesz. A utóbbi időben több fiú lett körülöttem,és mindig mindenki mondta,hogy őt ezt zavarja,de nekem mindig csak azt mondja,hogy barátként tekint rám,és ő nem akar többet. A bátyjának mindent elmond,és a legjobb barátjának is,és nekem pedig hazudik. Hoztam egy döntést...minden fiút elküldök magamtól,és várok,hátha. Megtettem. Tegnap este elmentünk bulizni,amikor meglátott,felderült az arca,megölelt és felemelt,és adott egy puszit az arcomra. Sokat táncoltunk és hülyültünk. -Ugye,ilyenkor mát picit ivott.- Amikor komolyabb dolgokra tereltem a szót,ő bevallotta,hogy amiatt nem lépett,hogy sok fiú volt körülöttem,és hogy bulikban kavartam másokkal. Én már bizonyítottam neki szilveszterkor,és még kétszer de nem hiszi el. Azt mondta,hogy nem bízik bennem,majd az este többi részét egy másik lánnyal töltötte,akit egyébként utál. A barátai,a bátyja és mindenki más mellettem áll,mindenki beszélt vele,de hajthatatlan. Amikor hazaindultam,oda mentem hozzájuk elköszönni,neki pedig adtam egy pofont.

2014. márc. 8. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A srácot hagyd a fenébe.
2014. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nagyon fáj :/
2014. márc. 8. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy bunkó. Folytathatod azt, hogy szaladsz utána, de semmi értelme. Egy bunkó mindig bunkó marad, és ha a barátnője lennél, akkor is folyton megbántana mindennel.
2014. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hogyha zavarta hogy más sárcokkal is jóba vagy azt jelenti hogy féltékeny. szerintem ez a kör még nincs lefutva vhogy józan pillanatában kéne beszélned vele:) sok sikert fel a fejjel:D
2014. ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek! :)

fejlemények:

amikor KRESZ vizsgát tett,írt facebookon,hogy drukkoljak neki. de csak ennyi. amúgy nem is köszön.

2014. ápr. 20. 11:37
 6/6 anonim ***** válasza:

De nem igazán értem, miért nincs ez a kör lefutva, 4-es. Ez a csávó egy bunkó paraszt. Nem köszön neki, őt zavarja, ha a kérdező más fiúkkal beszélget, de az már nem probléma, hogy a bulin, miután beszélt a kérdezővel, egyből elment egy másik lánnyal kavarni. Ja, vagy neki szabad ilyeneket, de a kérdező meg ne merjen rá se nézni más fiúra? Nem köszön neki, de azért a KRESZ vizsgájához kívánjon sok sikert.


Frászt tudok kapni a nők gondolkodásától, hogy egy csávó akármilyen bunkó faragatlan paraszt, azért "nincs lefutva", meg "reménykedj még, ne hagyd annyiba". Egyre jobban kezdem azt hinni hogy a tinilányoknál csak a külső számít, amúgy meg lehetsz egy arrogáns bunkó is, akkor is meg fognak neked bocsájtani mindenért.


Aztán meg a kérdező még a végén összejön a csávóval, az jól megbántja, vagy megcsalja valaki mással, és akkor majd jön hogy "Az összes férfi egy bunkó paraszt". Na igen...

2014. ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!