Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy viselkedjek az ilyen...

Hogy viselkedjek az ilyen emberekkel?

Figyelt kérdés
A kolléganőmmel eléggé össze barátkoztunk, néha el járunk együtt szórakozni vagy beszélgetünk, hülyéskedünk. Nagyon jó fej, el vagyunk. De azt vettem eszre, hogy eléggé irigy rám, pedig nincs rá különösebb oka. Főleg akkor mutassa ki ha vásárolok vagy csinálok valamit ami pénzbe kerül. Először kb 2 hónapja vettem észre mikor a barátnőm esküvőjére vettem egy drágább ruhát + egy csizmát(én voltam a tanú), meg jegyezte, hogy milyen hülye vagyok hogy annyi pénzt költök, de én meg tehetem. majd elindultam gyógymasszázsra mert fájt a hátam, akkor is kaptam egy hasonló meg jegyzést, majd úgy döntöttem rendbe szedetem a fogaim lassacskán, minden 1-2 hétben egy fog. a megjegyzés hasonló maradt. Most megint ki figyelte, hogy vettem egy új ruhát a Szilveszteri bulira és rögtön azt kérdezte mennyi volt. a szüleim nem szólnak bele, hogy hova költöm a pénzt amit keservesen megkeresek, pedig egy fedél alatt élünk, és ő meg... mintha beszámolássál tartoznák neki
2013. dec. 29. 20:10
 1/2 anonim válasza:
A világ tele van buta emberekkel, akik nem tudják hogyan kéne viselkedni. Ezt persze a barátnődre értem. Add tudtára, hogy eleged van abból, hogy minden kiadásodat figyeli és kommentet fűz hozzá. Ha megmondod neki, észbekap. Ha nem, arra se jön rá, milyen idegesítően viselkedik. Az emberek hülyék... tudom nehéz hozzászokni, de ez van
2013. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megjegyzést tesz az dolgaidra, megkérdezi az árát, vagy leszólja mennyit költöttél, mindig csak ennyit válaszolj: megdolgoztam érte! Előbb-utóbb észre fogja venni magát.
2013. dec. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!