Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tegyem túl magam azon...

Hogyan tegyem túl magam azon h elrontottam a feladatomat a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Pénztáros vagyok egy cégnél két hónapja. Eddig minden jól ment, de nem szeretem csinálni. Előző héten a pénztár jelentésem minuszba ment, pedig nem lehetne. Nem szoltam csak ma, így 5 napom minuszban van. Nem szidtak le, de tudom h hülyeséget csináltam. De mint kiderült nem én hibáztam hanem a program nem jó, tehát technikai hibáról van szó. Nagyon bánt a helyzet, mert tudom hogy még aznap szólnom kellett volna. Mit tegyek hogy ezt a kínos szituációt minnél hamarabb elfelejtse mindenki.
2014. febr. 26. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
sz@rd le, minden csoda 3 napig tart.
2014. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mivel tudják h technikai hiba, nincs gáz.

Sztem bocsáss meg magadnak és lépj tovább!

Egy döntés kérdése, hogy mikor lépsz tovább!

Nézz meg egy nagyon vicces filmet, beszéljetek vicces dolgokról és nevess sokat, így könnyebb tovább lépni

2014. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel önhibádon kívül történt, nincs ok Téged hibáztatni. Inkább értékeld és becsüld meg magad, mert kiváló munkavállaló vagy becsületes, helyén való értékrenddel, ritka az ilyen. Nyugodtan érezd magad többnek emiatt, a többiek is tudják, hogy így van, és el fogják felejteni hamar.
2014. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1- Ha nem te miattad van a hiba akkor mi a gond?

2- Akármit hibázol mindig szolj főleg mert pénzel dolgozol

3- Aki dolgozik az szokott hibázni is

4- Hülyeségeken meg ne keseregj

5- Ebből tanultál és majd máskor jobban figyelj

6- Igyál meg valamit és sz@rjál mindenre és mindenkire!

2014. febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!