Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg fog ez még változni?

Meg fog ez még változni?

Figyelt kérdés
Régen annyi hős volt, olyan emberek akik nagy dolgokat vittek véghez. (pl. Dobó István, vagy aki legendakbol ismert: Búvár Kund, Lehel) olyan büszke vagyok ilyenkor, hogy magyar vagyok. Mara azonban megváltozott mindenki. A legnagyobb hősök a való világban lévő selejtek. Pedig 50 éve is mire volt képes az összefogás. Ma a legtöbb magyart nem érdekli a haza, úgy érzi a trianonkor elkerült magyarok nem fontosak, az szamit h "mindenki egyenlő, megvalaszthatja nemét, nem szabad erről meg rossz szót sem szólni" ez a legfontosabb. Szerintetek vissza fog ez még változni?
2014. márc. 8. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez sajnos nem fog változni, legalábbis a mi életünk alatt. Ha kilépek az utcára mindenkitől azt hallani hogy mikor jön a nyugdíj, féltem a munkámat, nem tudok menni a családdal gyerekkel sehova, mert dolgozni kell.

Addig míg ilyen robotot csinálnak az emberből, nem kell csodálkozni ha senki és semmi nem érdekli csak a megélhetése. Anyámék is ilyenek, napra pontosan emlékszem hogy 5-7 éve még elmentek megvenni a vonatjegyet és következő héten már utaztunk a környező országokba.

Most eszükbe sincs ilyesmi, csak a munka.


Lesz*rnak a mostani magyarok már mindent, csak legyen enni inni, meg munkahely. Apám is csak aludni jár haza hétvégén, utána kezdődik elölről.

Szóval sokat nem remélhetnek a "normálisabb, tisztább" gondolkodású emberek.

21F

2014. márc. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!