Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tenyleg ez ma a normalis?

Tenyleg ez ma a normalis?

Figyelt kérdés

Ime a GYK-ra irogatok tobbsege szerint idealis ember:


17 evesen mar ne legyen szuz, mert az hott ciki, es ha nem megy at rajta a fel iskola 18 eves koraig, az egy frigid banyarem.


Isten ments a hosszutavu parkapcsolattol, hisz ki kell egni fiatalon, es kesobb lehet sirni a gyk-n, amiert nincs mar tuz a kapcsolatban. Persze hogy nincs, reg kiegett huszevesen....


Ferjhezmenni csak az elmehaborodottak akarnak.

Az eljegyzes is oskovuletek kivansaga, egyenlo a ferfi magunkhoz rogzitesenek ohajaval. Es ha valamilyen agyalagyult ferfi megis elveszi a nem kevesbe buggyant not (mi mas lenne, hisz torvenyesen is felvallaljak egymast, ma csak egyutt elni trendi), es a menyasszony -ne szeretne lenni, akkor zaptojas van a fejeben agy helyett. Tessek megtanulni, hogy egy modern asszony csakis kotojeles nevu lehet.


Aki az abortuszt nem tamogatja, az szegyellje magat, mert a no jogai az elsok, mit nekunk egy eletet kioltani, az a lenyeg, hogy a szexhez joga van mindenkinek, maximum kikapartatja azt a kis embriocsomot.


Illik a gyerekeket szabadon nevelni, nem szabad semmilyen korlatot allitani, mert akkor titokban csinaljak a dolgaikat. Illik a gyereknek mindent eron felul megadni, kulonben elnyomva erzi magat a kis poronty.


Teljesen normalis, ha a gyerek szemtelen, a szuleirol bunko modon beszel, biztos megerdemlik. Teljesen normalis az, hogy egy gyerek tobbet nem kivan a szuleivel beszelni 18 eves kora utan, hisz annyira elnyomtak otthon, sajat maganak kellett takaritania a szobajat!


Aki kover, vagy alacsony, esetleg tul sovany, vagy nem formas testu, az legyen ferfi vagy no, assa el magat, ne rontsa a levegot a tokeletesek vilagaban.

Aki nem a kulso alapjan dont, hanem a belso ertekek szerint valaszt, az csakis randa lehet.


Illik a kozeli rokon halalesete utan masnap osszeveszni az oroksegen. Illik haragban lenni az anyossal. Egyaltalan barkivel, aki nem tetszik nekunk.


A jo anya feladja felesegi mivoltat, a gyerekkel alszik, tizeves koraig szoptat, es elnezi a ferjnek, hogy az baratnot tart.


Egyebkent is illik azonnal szakitani, ha valami nem mukodik, aki beket es megoldast szorgalmaz, az megnezhezi magat, de minimum nullat er a hozzaszolasa.



Figyelem! Tulerzekeny egyedek ne olvassak el ezt, mert azonnal magukra ismerhetnek ;)

Keretik nagy adag humorral es megis felismeressel olvasni :)


2014. márc. 8. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon unalmas, semmi humort nem találtam benne.
2014. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Kicsit cinikus szerettél volna lenni.... de nem jött össze.
2014. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a szomorú mai világ..én 15 /lány vagyok az osztályból én vagy kinézve,mert nem volt még barátom nem pofázok vissza a tanároknak és a szüleimnek...nem járok minden nap plázázni,új menő ruhákat venni,ez is borzasztó gáz...feltettem magamnak én is ezeket a kérdéseket és igen,ez a világ jön:ahol ezek a dolgok normálisak...
2014. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyet kihagytál: illik más életével foglalkozni, ahelyett, hogy a saját életével foglalkozna és természetesen ezt kibeszélni másokkal. Persze eközben siránkozni, hogy hova jutott a világ és mások miért nem olyan szentek, mint én. (ne vedd magadra, még véletlenül se)
2014. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyes es kettesmmagara ismert :) van ilyen ;)
2014. márc. 8. 15:09
 6/10 A kérdező kommentje:
Negyes, igazad van :) te is es en is masok eletevel foglalkozunk, kulonben nem olvasnank es nem irnank a gyk-ra ;)
2014. márc. 8. 15:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a baj vele? Nekem tetszik. Kedves elsőnek lehet, hogy savanyú a szőlő.
2014. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
így igaz
2014. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez legfeljebb gyakori, de hogy normális lenne... ;)
2014. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

igazat irsz, bar eskuvot en sem szeretnek

nem szeretek templomban :/

ha un epelnek, olyanok jojjenek akiket szeretek, ne azok a rokonok, akiket akkor mutatnak be...

2014. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!