Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mióta divat hogy puszilgatják...

Mióta divat hogy puszilgatják egymást a fiúk?

Figyelt kérdés
A fiu ismerőseim mindig kézfogással vagy ilyesmivel köszöntek egymásnak, mostanában egyre többször látom hogy a fiuk találkozáskor puszit adnak egymásnak. És nem tudom hát számomra ez eléggé furcsa. Igazábol elég b*zisnak tünnek ahogy puszilgatják egymást. Ja és facebookon is látom hogy egyre többször a fiúk szivecskéket irnak egymásnak meg ilyeneket hogy puszikaah ^-^ Hááát nekem ez elég fura és új még ha egy lánynak küldik a szivecskéket meg a nyálas szövegüket az úgy oké na de egymásnak... szerintem kicsit gáz. én nem találkoztam ilyesmivel az előző osztályomban a fiúk fiusak voltak nem ilyenek... Nem tom ki hogy van ezzel de szerintem eléggé b*zis... Más is vett észre ilyet? Nektek mi a véleményetek erről? 15/L

2014. márc. 9. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
én még nem találkoztam ilyesmivel a fiúismerőseimnek nincs az a pénz amiért ezt csinálják
2014. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Igazad van Kedves Kérdező! Már egyre kevesebb a férfias fiú.
2014. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

" ha egy lánynak küldik a szivecskéket meg a nyálas szövegüket az úgy oké"


Őszintén? Szerintem ez sem oké. 10 éve voltam 15, de a mostani fiúcskákhoz képest... mások voltunk, nem is kicsit.

2014. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló örülj neki, elég irritáló! Utolsó, hát inkább a lányoknak küldjék mint egymásnak... Amugy köszi a válaszokat! :D
2014. márc. 9. 18:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még középsuliba jártam, szünetekben ültünk a folyosón, és ugye a különböző osztályok külön kis csoportokban álldogáltak-üldögéltek. Egyszer csak megérkezett egy gyerek. Náthás volt de olyan szinten, hogy szó szerint nem volt hangja és beszélni is csak suttogva bírt, de szegény elég vicces volt. Szakadtak a nevetéstől rajta, de ő is saját magán :) Csak erre figyeltünk fel mi is. Ahogy megérkezett a két haverjával együtt a barátaihoz, voltak fiúk is lányok is, ugye a lányoknak puszit adtak, (kivéve a náthásat(, és azt gondolta volna az ember, hogy a fiúkkal majd lekezelnek. Egy fenéket! :D Azoknak is puszit adtak :D A náthás fiú persze kimaradt az egészből, csak nevetett szerencsétlen, a lányoknak, de még a fiúknak is puszit küldött, de az a hang amit kiadott mikor nevetett, mert szerencsétlen úgy be volt rekedve, hogy nevetni is alig bírt :) Mi meg olyan pofát bevágtunk, le voltunk döbbenve, hogy ez most a divat, puszika a fiúknak is egymás között? :)
2014. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát én is eléggé ledöbbenten amikor láttam hogy az osztálytársam úgy köszönt el a haverjátol hogy puszit adtak egymásnak, belőle nem néztem volna ki, de úgy tünik egyre több fiú átveszi ezt a szokást...
2014. márc. 9. 20:55
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Nekem vannak fiú unokatestvéreim, akikkel puszival üdvözöljük egymást, de pl. az unokanővérem férjével csak kezet fogunk. Fiú barátot soha nem puszilnék meg. Szívecskéket meg pláne nem küldenék neki.
2014. márc. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Megint a 2. vagyok. A testvéremmel aki fiú, ( én is az vagyok. ) szintén puszival üdvözöljük egymást.
2014. márc. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát rokonoknál más a helyzet, de nálunk ugy puszilkodnak hogy alig ismerik egymást
2014. márc. 10. 15:10
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Én azt vettem észre, hogy ez főleg a romáknál szokás. Az én iskolámban egy fiú se köszön fiúnak puszival. Még azt is kiröhögik, akinek gyenge, túl laza a kézfogása.
2014. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!