Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne leszoktatni...

Hogyan lehetne leszoktatni húgomat a csokizásról?

Figyelt kérdés

19 éves, de nem bírja felfogni hogy idő kérdése és annyit fog majd fogorvoshoz járni mint a franc, suliba jár még ezért reggel eszik, de amikor hazaér és talál csokit akkor azt eszi. Hiába van kaja, megeszi az édességet és megy is itthonról este hazajön szintén nem eszik, max valami apróságot.

Mondtam neki hogy egy fogad nem lesz mert kihúzzák majd mindet, azt mondta nem érdekli

A legszebb az egészbe hogy talán szándékosan de nem vagyok benne biztos, elfelejt este fogat mosni, és lefekszik anélkül

Nekem van egy kezelés alatt álló fogam amiből letört egy darab, és most próbáljuk megmenteni, nekem nagy lelki stressz ez is

21F


2014. márc. 10. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne irigykedj! Protkóval majd te is ehetsz csokit :) Nem biztos, hogy ő is olyan alkat, mint te, tehá ha eddig nem ártott neki a sok csoki, akkor most sem fog. Haha... fog :D
2014. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!