Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen válasz az...

Szerintetek milyen válasz az valamire hogy "értem"? Csak szerintem bunkó kicsit?

Figyelt kérdés
Ha írok valamit, vagy elmesélek valamit, aztán a másiknak a válasza annyi rá hogy "értem".
2014. márc. 10. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy bunkó, lehet, hogy nem annyira kommunikatív, vagy örül, hogy végre felfogta, amit mondasz. :)
2014. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam ezt írni, ha nem tudok többet a témához hozzátenni, nem azért mert bunkó vagyok.
2014. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Huuu, te vagy az én emberem. Rettentően utálom! Mondjuk én inkább azt a verziót, amikor tök alapvető dolgot írok, és akkor mondja, hogy "értem". Kedvem lenne vissza szólni, "ezt nehéz is lenne nem érteni." Nincs kedve vagy nem tud beszélgetni rendesen, akkor inkább írja azt, de ez rémesen lehangoló tud lenni. Érted? :)
2014. márc. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hármas: értem :)
2014. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is akkor szoktam mondani, mikor már valaki csak mondja, mondja és nem veszi észre, hogy engem nem érdekel, vagy már túlléptem a témán, vagy olyan kérdéseket tesz fel, amihez nem tudok többet hozzászólni, vagy csak azért kérdez, hogy beszélgessek vele, de semmi közös téma nincs.
2014. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!