Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem szánalmas ez a...

Csak szerintem szánalmas ez a szöveg?

Figyelt kérdés

Jó hasszú, nem is másolom be az egészet, csak az elejét, de amúgy ilyenekből áll az egész.

Amit a Directionerek éreznek, senki más nem értheti meg…

A Directionerek szerelmesek. De ha ezt bárkinek is elmondanánk, mind hangos nevetésben törnének ki, hogy milyen mérhetetlenül nevetségesek vagyunk. Pedig ez egy teljesen valós érzés. Olyan, mint amikor egy hétköznapi ember szerelmes lesz valakibe.

De olyan reménytelenül nem lehet soha sem szerelmes, mint a Directionerek.

Amikor úgy érzed, hogy te is csak egy nagyon kicsi szelete vagy a rajongóknak. És te úgy érzed, hogy mégis te szereted a legjobban.

És amikor meglátod, hogy valamelyikőjüknek párja van, elszorul a szíved, ám az eszed azt diktálja, örülj, hogy boldog… De teljes szívedből nem tudsz örülni, mert halálosan szeretnéd, hogy egyszer te legyél vele.

És akkor belegondolsz, hogy te mindent tudsz róluk. Tudod a kedvenc színűket, hogy milyen magasak, hogy milyen buta titkaik vannak… És akkor rájössz, hogy Ők lehet, hogy azt sem tudják, hogy létezel.

Amikor megjelenik egy új videóklip, epekedve mész fel a YouTube-ra, és nézed meg azt az öt számodra tökéletes fiút.

Amikor öt imádnivaló fiú puszta mosolya is fel tud dobni a rosszabb napokon...

És így tovább. Most ezt komolyan gondolják?? :D Mit gondolsz erről?


2013. dec. 1. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
nem gáz... ááá
2013. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mit gondolok?

Azt, hogy az a 12-15 éves kislány aki ezt írta jövőre már teljesen másért fog ugyanúgy rajongani. Aztán ha szerencséje lesz akkor pár éven belül talál egy (többnyire) rendes srácot és vele fog foglalkozni ilyesmik helyett :)

2013. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Regebben nekem is voltak hasonlo erzeseim(igaz [elore is bocs a directonerektol] nem buta kisenekesfiukkal hanem igazi zeneszekkel kapcsolatban. De kinottem. A zenejuket ugyanugy szeretem. Szerintem a directonerek tulzasba viszik,a rajongast illetve azt hogy csak ok,az egyetlenek akiet igy lehet szeretni.
2013. dec. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majdnem megkérdeztem hogy mi az a Directioner de az "öt számodra tökéletes fiú"-ból rájöttem. Hát egy szánalomhegy a kiscsaj :D De sebaj, egy év múlva jön egy másik fiúbanda és majd érte fog rajongani. Aztán szépen véget ér a tinikor és rájön hogy hű de nevetséges volt :D
2013. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jézusom..ez már megszállotság!!
2013. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó, persze, kis tinik, még keresik önmagukat, meg ilyen közhelyek, de azért ez túlzás nagyon.. Én nem emlékszem, hogy ilyen lettem volna. Ahogy olvastam, egyszerűen nem tudtam, hogy sírjak, vagy nevessek. :D
2013. dec. 1. 14:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Jesszusom. :D Még szerencse, hogy az én kedvenc együtteseim tagjai inkább félelmetesek, mint szexik, így megmenekülök attól, hogy menthetetlenül beléjük zúgjak, és tudok simán csak a zenére koncentrálni.

Azért abból a szempontból ez tényleg gáz, hogy valós személyekkel fantáziálgatnak, akiket még csak nem is ismernek, és még gázabb, hogy ezt direkt arra építik fel, hogy a sok kislány belezúghasson ebbe az öt "tökéletes" srácba, és nem arra, hogy a zenéjükkel adják el magukat.

2013. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Drága Istenem..........! No Comment.....! GÁZZZZ
2013. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

De amúgy ember! Gondolkozz már el! Szerinted milyen érzés lehet, hogy minden lépésedet tudják? Hogy tudják mit ettél, mikor és hol? Hogy még azt is tudják, hogy melyik a kedvenc színed, igaz , hogy azóta már tökmindegy, mert úgyis csak olyan cuccokat hordasz amit szeretsz a színétől függetlenül? Hogy tudják ki a párod, de azt úgyse tudják átérezni hogy mennyire szereted?

Nevetségesek ezek a Directonerek. Most komolyan. Miért gondolja valaki, hogy ő különleges lesz? Mitől? Attól mert ő azt is tudja milyen wc papírral törli kis a popsiját az egyik énekesfiúcska? :DD Aha.Jó :D Ki akarna ilyen emberrel járni? Mint egy megszállott. Ezért is az a nevük: RAJONGÓK. Nem is ismerik igazából őket. Áh...mindegy is.

Oké. Lehet szeretni valakit, és lehet rajongani érte... de sohasem ettől lesz különleges valaki. Fura de igaz. :DD

Bocsi Directonerek. :DD (ahj...inkább nézzünk egy kis Free-t) :DD

2014. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!