Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes babás vagyok. Allergi...

13 hetes babás vagyok. Allergiás lettem valamire szerintem, állandóan bedugul az orrom, s rengeteget tüsszentek. Lehet valamilyen orcseppet terhesség alatt használni? Baj ha néha már a tüsszentéstől fáj a hasam?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 31 hetes vagyon és parlagfű-allergiában szenvedek! Éjt-nappallá téve tüsszögök, borzasztóan érzem magam emiatt, viszeket a nyálkahártyám az orromban, torkomban, fülem... Én nem használok inkább semmit rá, pedig a védőnőm homeopátiás bogyókat is ajánlott. Nekem a köhögésre azt mondta anno az orvosom, hogy semmi baja nem lesz a kisbabának, remélem, ugyanez igaz a tüsszentésre is! Kitartást Neked is!!!
2008. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

én is 13 hetes vagyok, és egész nap prüszkölök,és fujom az orromat.Szerintem orcseppet ne használj,de van olyan orrspray ami természetes alapanyagú tengervizből van azt nyugodtan.Én is ezt használom valamit segit, mert áttisztitja az orromat.Néha nekem is fáj a hasam tőle, de szerintem ez a hirtelen összehuzodástól lehet.Jobbulást és kitartást!

2008. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2008. aug. 21. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is allergiás vagyok, kellemetlen, de a babának semmi baja nem lesz tőle. Én próbálom kihúzni gyógyszerek használata nélkül, de sztem vmi homeopátiás izét kipróbálhatsz, az biztos nem árt! Amúgy láttad már UH-on a babót tüsszentés v köhögés közben? Nagyon muris, ahogy ringatózik! :D Tehát semmi gond, hintázik egyet! ;)
2008. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!