Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy osztálytársam, még...

Van egy osztálytársam, még nem ismerjük annyira egymást. Amikor össze nézünk akkor fura érzésem van. Nem is tudom elmagyarázni mit jelent ez? Mitől van?

Figyelt kérdés

Nem tetszik a csávó külseje, de a belsejét nem ismerem, nem szoktunk beszélni.

fura mikor belenézek a szemébe,ezért kerülöm a tekintetét.

lány16



2014. márc. 14. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szerelem. :) <3
2014. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tavaszodik te meg tüzelsz, az ösztönök tudod...
2014. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj odamenni hozzá, beszélgessetek, ha nem is szerelem, de egy barátság kialakulhat.:-)
2014. márc. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most keztem a gimit, eltelt fél év..miről beszélgessek vele? Hol laksz?honnan jöttél ilyenek már elég gáz lenne..xdd

Sajnos olyan vagyok ha nem szólnak hozzám én se szólok máshoz.

2014. márc. 14. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Lány vagy. Akkor próbálj "jeleket" adni felé. A középkorban általában direktleejtettek egy zsepit a nők, a kiszemelt pasi előtt. Ha udvariasan felvette a gentleman, máris volt egy pozitív ürügy az udvarlás jóindulatú provokációjára.


Ez minden korszakban kivitelezhető. Csak ma nem annyira szepivel szokás. ;-) Használd a fantáziád arra, hogyan hívd fel a figyelmét, hogy kiváltsd belőle a szóbeli kezdeményezést. Általában a nők döntenek, lesz-e kapcsolat, mégpedig jelzéssel. Ha a srác veszi a jelet, akkor már tudni fogja, h közeledhet feléd. :) Aztán ebből bármi lehet, akár barátság, akár más. ;-) Csak indítsd el a dolgot. :)

2014. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!