Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy idióta osztálytársam,...

Van egy idióta osztálytársam, akit az egész osztály utál. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Első óta ide jár és már mindenki tudja hogy meleg. Az osztály már egy klubot indított ellene (!) Nagyon idegesítő, folyton beszol mindenkinek pedig eléggé nyomi, tele van a lába gennyes kiütésekkel és órán mindig azt piszkálja. Nem bukik meg mert nagyon jó jegyei vannak.
2013. dec. 20. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Verjétek meg a tesi öltözőben. Komolyan. Mi nekünk is volt egy nyomorék beszólogatós kis senki. Egyszer megvertük, örökre abba hagyta.
2013. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már egyszer valaki megpróbálta, de "szólt az apjának", az apja berangatta az igazgatóhoz és majdnem kirugták.
2013. dec. 20. 13:00
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Akkor nincs ötletem, hogy mit kéne csinálni. Ne szóljatok hozzá és ne figyeljetek rá, egy idő után megunja a kis Bu..zi
2013. dec. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Osztályfőnök???
2013. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő is utálja, szerinte is nagyon idegesítő. Pl. Osztályfonokin folyton róla beszélünk, de nem kap semmit! Ha kapna pl egy intőt akkor bejonne az apja az igazgatóhoz és mondaná hogy "ez a kis ártatlan? Hát ez nem csinált semmit! "
2013. dec. 21. 07:44
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
cigány mi ?
2013. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
xd mi sulinkba 5 ilyen jár.
2013. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Le kell szarni. Ha látja hogy nem foglalkozik vele senki abba hagyja a hülyeségeit.Ha beszól valamit csak ki kell röhögni nem kell az ilyen szerencsétlenekkel foglalkozni. Tudom hogy nem könnyű megállni nekem is volt ilyen osztálytársam.
2013. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom neked nincsenek jó jegyeid és irigykedsz.Szánalmas vagy az osztályoddal együtt.
2014. márc. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Jézus! Az ilyet nem megverni kell. Az bűncselekmény. Mi vagy te ? Gengeszter vagy c vitaminos? Azok verekednek ész nélkül!


Gennyes kiütés = beteg. Tehet róla? Nem. Akkor mit szekálod ezért?

Jó jegyei vannak - mert tud tanulni.

Meleg - naés, zaklat titeket? Nem? Akkor meg? Tudja, milyen bunkók vagytok vele, nem fog megkörnyékezni, de még az sem, aki olvassa és heteró.


Beszól mindenkinek? - Ennek sok oka lehet. Beszéltetek erről vele, miért csinálja? Beszéltetek erről a tanárnak, hogy ki lett közösítve ez a srác, mert szerintetek meleg?


Nyomi? Tehát testi fogyatékos? Arról meg hogy tehet?

Engem is cikiztek a srácok, mert 1 évig nem tudtam ráállni a lábamra, mert megsérültem és elfertőződött, mire korházba értünk. 1 évig folyt belőle a genny és minden nap antibakteriálisan kellett kimosni a nyilt sebet. Fél évig.

Mindenki nyominak hívott. Meg is lepődtek, amikor kötélmászásnál felfüggetszkedtem 5x egymás után a kötélre - tekintve, hogy a lábamat nem tudtam használni.

Egyik srác meg is próbált ütni. Jó 10 lépést repült hátra, a visszakézből kapott maflás miatt.


Szóval nyomi?

Én is nyomi voltam.

Mégsem voltam akkora genny, mint az az osztálytárs, aki cikizett emiatt.

2019. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!