Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól élhetnék, hogyan vegyem...

Jól élhetnék, hogyan vegyem rá magam?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy jó eszem van nagyon, gyorsan tanulok csak állatira nem vagyok szorgalmas. Nekem még elérhető lenne egy kiváló allàs, mert anyagi háttérből tudnák finanszírozni a tanulást.

Hogyan vehetném rá magam hogy tanuljak? Vannak terveim: utazás a földön ( amerika, hawaii, beazilia..) ,nagy ház, állatok stb..

Érdekelnek az állatok.


14/f


2014. márc. 15. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Manapság nem arra kell gyúrni, hogy gyorsan tanulj és tehetséges legyél. Segget nyalni tanulj meg, úgy lesz jó állásod.
2014. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De nekem nem magyarorszàgi terveim vannak....

tudok németul, es egy kicsit angolul, de meg megtanulom a spanyolt is.

2014. márc. 15. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Tanujjá mer izéj, már nem tudom mit akartam, csak ne ojjan legyé mint éjn, mer na, de na érted mit akarok? mer én nem...
2014. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Ha nem tanulsz, a céljaidat soha nem fogod elérni. A gépen és a telefonon cseréld ki a hátteret, dobj fel néhány posztert olyan témakörökben, amelyek a céljaidra emlékeztetnek. Amint meglátod ezeket, gondolkozz el azon, hogy mindent megtettél-e a tanulás terén vagy sem.
2014. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ha nem tanulsz, a céljaidat soha nem fogod elérni."



Sok embernek mondták ezt annó a szülei, most mégis több diplomával szalag mellett dolgoznak nettó 90e ért, napi 12 órában.

2014. márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Sok embernek mondták ezt annó a szülei, most mégis több diplomával szalag mellett dolgoznak nettó 90e ért, napi 12 órában."


Lehet, de a diplomásoknak nem ez a maximum, amit elérhetnek. A kérdező viszont, ha most 14 évesen nem tanulna tovább, akkor neki a karrierje csúcsa valóban a szalagmunka lehetne.


Egyébként nem mindegy, hogy mit takar az a több diploma.

2014. márc. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Külföldön sem működik másképp, a jó álláshoz mindenhol úgy lehet hozzájutni, hogy haverkodsz a fejesekkel.
2014. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

00:25


diploma nélkül is juthat valahova.

2014. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!