Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá az őseimet...

Hogyan vegyem rá az őseimet hogy vegyenek egy kutyát nekem?

Figyelt kérdés
Nem akarnak semmilyen kutyát de én igen és hogy vehetem rá őket?

#az őseimet?
2013. máj. 19. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:

érveket keresel. elgondolkozol, te miért szeretnél kutyát, és ők miért nem. és azokat az érveiket, amik ellene szólnak, megcáfolod. tehát pl. ha úgy gondolják, hogy nem érdemled meg, mert nem vagy elég felelősségteljes, túl sok munka lenne vele és elhanyagolnád, akkor bizonyítsd be nekik, hogy felelősséggel gondoznád, magyarázd el, ígérd meg, más cselekedetekkel támaszd alá (segíts otthon lelkiismeretesen stb.)

viszont ha olyan okai vannak, hogy pl. nincs rá pénzt, nem fér el a lakásban, stb, akkor sajnos meg kell értened. :)

2013. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja, gondold át, hogy tudnál e róla kellő képpen gondoskodni, és ez nem csak a simogatásból áll.

Ha igen, akkor ezt magyarázd el nekik, és menjetek el többször egy menhelyre,ahol kiválaszthatod a kutyusodat.

2013. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!