Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy srácc akit elsönek...

Van egy srácc akit elsönek hölyitettem de utána megszerettem és elmondtam neki az igazat és megharagudott azt monta h idöre van szöksége ez akkor azt jelenti h többet nem kiváncsi rám? Irni fog még nekem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ennek annyi már .
2014. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ő nem fog téged keresni! Ha te keresed, lehet belőle valami, de nagyon "oda kell tenned magad"!
2014. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni akkor kapd el a mogyoróit vagy hívd el és vetkőzz neki meztelenre és dugjatok vagy valami és akkor tuti befutó vagy. Mikor velem ezt csinálják én egyből szerelmes leszek. Ám mennyi idős vagy ?
2014. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha nem lennék már képes megbízni egy olyanba, aki korábban csak hülyített. Tanulj ebből, aztán legközelebb legyél okosabb.
2014. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
kérdésre kérdéssel nem illik, tudom. Ismered az 'ü-ű' betűket? Ribi... Hülyíted a srácot utána még azt várod hogy ő keressen.
2014. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A páromat úgy ismertem meg a neten, hogy másnak adtam ki magam. (Fiatal voltam, szórakoztam) Beleszerettem, elmondtam neki! Kicsit kiakadt de én hajtottam, ahogy csak lehetett! 7éve vagyunk együtt, 2hónap múlva lesz az esküvőnk :) Fel a fejjel! Kűzdj!
2014. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D miután irta h idöre van szüksége utánna megkérdezte h mit szeretnék tölle
2014. márc. 17. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!