Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire lealacsonyodot...

Tényleg ennyire lealacsonyodott az emberi kapcsolatok színvonala?

Figyelt kérdés

A kérdés azért fogalmazózott meg bennem, mert tetszik egy munkatársam. Más kasztban vagyunk, alig találkozunk naponta 1x vagy még annyiszor se pedig egy emeleten vagyunk. Nem akartam volna bejelölni FB-n, de az egyik barátomnak meséltem erről, ő pedig azt mondta, hogy alap, hogy ismerősök legyünk ha akarok tőle valamit. Mondjuk ott legalább tudnék vele beszélgetni, hamár a melóban nem futunk össze.


Lány vagyok. Oké hogy más világot élünk, de szerintem akkor is a férfinak kellene kezdeményezni.

Alig bírom elhinni, hogy ideáig fajultak ezek a dolgok. FB nélkül nem lehet kapcsolatokat létesíteni, meg a lányoknak kell átvenni az irányítást.


2014. márc. 17. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet FB nélkül is kapcsolatot teremteni és nem kell átvenned az irányítást, ha akarna tőled valamit, akkor már a munka helyen is szóba elegyedett volna veled.
2014. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz. Ha akarna valamit, akkor keresné a lehetőséget hidd el.

Pont a türelmetlenség miatt tartanak itt a kapcsolatok ahol. Te sem bírod kivárni, hogy akar-e egyáltalán tőled valamit. Ugyanígy mások sem. Szóval megelőzitek a pasikat, aztán széttárt kezekkel azon gondolkodtok, hogy miért nem kezdeményeznek.

2014. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te bejössz neki?

Amúgy szerintem jelöld be facén, ez nem számít "kezdeményezésnek"

a fész nem társkereső oldal...

2014. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.facebook nélkül nincs élet

2.a nő dolga a passzvitás

ez tényleg szánalmas.

2014. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!