Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi változhatott fürdés közben?

Mi változhatott fürdés közben?

Figyelt kérdés
A húgom imádott fürdeni(most egy éves) viszont pár napja ordít ha víz közelbe kerül, annyi trauma érhette, hogy egyszer ott volt víz eresztés közbe, és akkor elkezdett sírni. Azóta már az összes részen fürdött a házban, de még mindig nem javult a helyzet. Ötletek?!:(

#baba #fürdés #baba fürdése
2014. márc. 17. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg gy hogy nem látja a vizet hogy só habosra csináljátok a vizet mikor kicsi voltam nekem bejött és neki is bejöhet
2014. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jó habosra bocsi mellényultam
2014. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbáljuk!:) ég valami ötlet valakinek? Nagyon rossz hallgatni a hangját olyankor:(
2014. márc. 17. 22:04
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Akkor ne fürdessétek, meglásd 3 napig nem fogja bírni, örül ha víz közelbe kerül újból.
2014. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És vigyétek be a kádba a kedvenc játékait, mehetnek fürödni a babák is, ő is megmoshatja a hajukat, cserébe engedi hogy ti is megmossátok az övét. Ők még nagyon szeretnek utánozni ebből kell kiindulni. Tegyétek mókássá az egészet:)


4-es látszik hogy egy kamasz gyerek lehetsz -.-"

2014. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez is egy jó ötlet köszönjük!:)

Inkább játékokkal mintsem fürdés nélkül oldanánk meg de neked is köszi.

2014. márc. 17. 22:16
 7/8 anonim ***** válasza:
kevés víz, sok hab, pancsi, és ne akard beleerőszakolni.
2014. márc. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. márc. 18. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!