Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek kiábrándító...

Szerintetek kiábrándító lehet, ha valaki nem minden nap fürdik?

Figyelt kérdés

Mi a családban nem szoktunk minden nap fürdeni, csak kb. 3 naponta. De nem vagyunk büdösek, sőt nagyon is tiszták vagyunk, figyelünk a higiéniára, csak a napi tusolásnak, fürdésnek nem látjuk értelmét. (oké, az más eset, ha gatyáig le vagyunk izzadva, akkor én naponta szoktam, de ha nem csinált semmit az ember egész nap, semmi piszok nem került rá, nem szoktunk).


A mostani barátom viszont mint minden átlagos ember, naponta zuhanyzik, valamikor 2× is.

Hogy fogadná, ha esetleg x év múlva összeköltöznénk, hogy én nem vagyok ahhoz hozzászokva, hogy naponta fürödjek? :D



2013. júl. 21. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, kiábrándító lehet.
2013. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Számomra kiábrándító!

Én naponta tusolok,és van olyan h egy nap 2-3x pláne ebben a melegben...meg ha megvan!

2013. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Te jó ég...igen, nagyon kiábrándító!! Egy nőnek meg pláne mindennap kell fürdenie.
2013. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Majd ha szexuális életet éltek, vagy csak közelebb kerültök testileg egymáshoz, hidd el, észreveszi.


Figyelj, nem fogsz belehalni a mindennapi fürdésbe. Lehet hogy számodra értelmetlen, de a barátodért meg kéne ezt tenned.

Sőt! Én imádom, ha érzem a lányokon a tusfürdőjük illatát. Ne az legyen a cél, hogy ne legyél büdös, hanem hogy legyen jó illatod.

2013. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha ti nem is érzitek magatokon,attól még lehet,hogy más megérzi..!

pár perc tusolás nem értem miért nem fér bele??

És,igen ha majd éltek szexuális életet,akkor hamar kifog derülni a dolog,és az nagyon ciki lesz neked.

2013. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam minden nap fürdeni, nyáron is inkább csak 2 naponta. Ha valaki megtudja egyből kiakad, de hidd el ha nem kötöd az orrára nem fog rájönni =D vannak emberek akik egyszerűen nem büdösödnek úgy mint az átlag, de az mások zsámára elég hihetetlen. (Egyébként ez pont hogy attól függ milyen gyakori tisztálkodáshoz van szokva a bőr, aki gyakrabban fürdik hamarabb lesz büdös...)
2013. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Azt csak hiszed! Egyszerűen kedvesek annyira, hogy nem kötik az orrodra a szagod. (De hülyén hangzik.)

2013. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TappancsMancs ***** válasza:
Igen nagyon is érződhet és mások meg valószínűbb hogy nem teszik szóvá. Tehát ki sem derül. Ha meg nő vagy irány a pancsi, max fogd rövidre, de a rossz családi szokást hagyd el.
2013. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!