Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Írtam egy rap számot, kapok...

Írtam egy rap számot, kapok véleményt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma egy mp3 lejátszó segítségével felvettem az egyik általam írt rap számomat.

Kaphatok esetleg véleményt? :)


http://www.youtube.com/watch?v=VMRdhKCzJY0&feature=youtu.be



2014. márc. 18. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. A szöveg is jó. A rímek is rendben vannak.
2014. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elmegy.:) Legközelebb valami vidámat.:)
2014. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik :) csak ezt ordítani kéne,te viszont suttogsz :D Oké,megértem,csendben kéne maradni,de jó a szöveg,nem rossz.

Legközelebb mikrofonba mondd fel,és..lehetne vele variálni is,hogy ne legyen ilyen monoton,unalmas.

PLÉDÁNAK: Nobody Moves x Hősök - A DO GAT!! :D Így eltudnám képzelni. Ne csak daráld a szöveget,legyen valami egyedi is benne.

2014. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bátrabban csináld, jó lesz!:)
2014. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én alapvetően nem szeretem a rap zenét. A kevés zenei alap és a rengeteg össze vissza káromkodás miatt. Ezt mégis végignéztem. A véleményem az hogy a szöveg jó(!!!!) de egy kicsit sablon. Ha te írtad akkor alapvetően a szövegíráshoz van tehetséged viszont egy nagyon sablon dologba vágtál bele. Próbálj valami egyedi gondolatot megfogalmazni amire előtted még nem gondolt senki. Szerintem ha azt is így megfogalmazod akkor siker lesz.

Viszont nem tudom hogy te vagy más mondta fel, de képezni kéne azért a hangját. Ez így egy kicsit béna volt. A rapben elmegy ha valaki nem bír énekelni sőt több hangszinten még beszélni se (bevallom zenekarban vagyok, de én se tudok... mondjuk és basszusgitáros vagyok) de mivel látszott hogy próbálkoztál/tatok ezzel ezért szerintem gyakorolhatnátok rá, mert az színesítheti a kész művet.

A zenei alap is sablon volt és gagyi. Az a bum-csit-bum-csitt-bum-bum. Ebbe is próbáljatok valami újat belerakni és jobb lesz. Esetleg magas hangokat is ki lehetne próbálni.

Amúgy bár rocker vagyok, de jó látni hogy vannak olyanok akik még igyekeznek fenntartani a NORMÁLIS rap kultúrát :D

Amit negatívot mondtam azt mind építőnek szántam és nem bántásnak.

Én személy szerint sok sikert és kitartást kívánok a további munkához :D

2014. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Monoton. Nincs benne ritmus. Csak felolvasod. A rapat is hullámzó ritmussal mondják. Van benne ének is. Plusz az alapzene túl hangos.

Èpítő kritika vége.

A szöveg jó, az alapzene kicsit c.o.d-s de jó. A lényeg hogy a hangod keljen életre. A célja a zenének a lélek megérintése. Sok sikert! Ügyes vagy. :)

2014. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Videóválasz:


https://www.youtube.com/watch?v=k7bHocfCGl0


Inkább ne erőltesd ezt az egészet.

2014. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs értelme folytatni. Köszönöm a válaszokat :)
2014. márc. 18. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!