Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretném ha sokan írnának...

Szeretném ha sokan írnának véleményt. A többi lent?

Figyelt kérdés
észrevettem hogy egy jó ideje idegen emberek bámulnak és összesúgnak ha ott vagyok, főleg lányok. Miért lehet ez egy átlagos lány vagyok, van egy kis súlyfeleslegem de nem hiszem hogy emiatt.
2014. febr. 5. 08:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Talán ha feltennél egy fotót, (arcodat eltakarva)?
2014. febr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Beképzeled magadnak.
2014. febr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem célravezetőbb lenne tőlük megkérdezni.Bár lehet, maguk sem tudják.Sok hülye van ugyanis, aki mások kiröhögésében lelki örömét, szegényeknek csak ennyi jut.Teljesen felesleges foglalkozni velük.Persze valóban lehet az is, hogy csak te látod úgy.
2014. febr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nálam csúnyább lányok is néznek és beszélnek rólam.
2014. febr. 5. 09:00
 5/15 A kérdező kommentje:
nem képzelem be magmnak hisz látom nem halucinálok
2014. febr. 5. 09:01
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem sokat segítettél, hogy legyen véleményünk.Azt tudjuk, hogy lány vagy.Még mindig végtelen számú okból összesúghatnak a hátad mögött.
2014. febr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

Nekem is volt ilyen érzésem, lehet, hogy nem is volt alaptalan és szintén formásabb vagyok. Nagyon hosszú éveken keresztül törték le az önbizalmamat máshol is: családban, "baráti" társaságokban.

Akkor változott meg ez bennem, amikor sportolni kezdtem. Első 2-3 alkalommal azt hittem, hogy mindenki megint röhögni fog rajtam, bámészkodni fog. Szó szerint "megdolgoztam" azért, hogy ezt a félelmemet leküzdjem, viszont mostmár jó érzés, hogy le se sz..rok senkit, a rólam alkotott véleményeit. Ugyanakkor szexisnek és magabiztosnak tartom magam, amit soha senki nem vehet el, a legutolsó savanyú pofát vágó pasik főleg nem.

2014. febr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Megboldogult tini koromban amúgy nekem is volt ilyen korszakom, hogy gyakran úgy láttam, kinevetnek, sugdolóznak rólam és valóban, talán ezzel a hozzáállásommal magam vonzottam be az idiótákat!Aztán ahogy idősebb lettem, már a külsőségek nem voltak olyan fontosak, az, hogy mások milyennek látnak, mit gondolnak rólam, már nem akarok megfelelni másoknak, csak magamnak.Ráadásul annyi dolgom, gondom lett, hogy rá sem érek idiótákra figyelni, vajon kinevetnek-e?Azóta ez a zavaró tapasztalat teljesen ,megszűnt!Persze most is van úgy, hogy elmegyek egy középsuli mellett és csak vihogó, pusmogó arcokat látok, lehet, rajtam is röhögnek, de nem zavar, mert tudom, hogy mindenki mással is ezt csinálják.Szánalmas, de majd talán kinövik.

Szóval talán neked is segítene, ha csak a magad dolgaira koncentrálnál és csak magadnak akarnál megfelelni.

2014. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Talán nagy a melled. Vagy furán öltözöl.
2014. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem öltözöl néha furán? Pl. Átlátszó cicanadrág, túl magas sarkú cipő, amiben nem tudsz járni, egymáshoz nem passzoló anyagok/minták?
2014. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!