Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen pozitív tapasztalataito...

Milyen pozitív tapasztalataitok vannak cigányokkal kapcsolatban? Mesélnétek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 21. 16:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Talán az,hogy nem élnek örökké.
2014. márc. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az szerintem mindenki elismeri, h a Kanadába való kivándorlásuk rettentő pozitív tett volt a részükről!
2014. márc. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok a hármas válaszára. Valaki nem emlékszik? Amúgy pozitív az, hogy nem olyan sokat látom őket.
2014. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Az a pozitív tapasztalatom, hogy véreznek ha megütik őket.
2014. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer arra mentem haza, hogy "lakatosék" feszegetik a bejárati ajtónkat. Pozitív tapasztalatom, hogy mikor kiléptem a liftből, ami pont szemben van az ajtónkkal, akkor ők lefutottak a lépcsőn, ami a lift mellett van, tehát nem próbáltak megkéselni, illetve a lakásba sem jutottak be végül, ami mindenképpen jó hír... :/
2014. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
4-es. Örülök, hogy a múltkori ilyen válaszod óta nem történt hasonló. Vagy igen?
2014. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

9.-ben új suli, új osztály, volt egy ilyen tipikus kigyurt, balhés cigány srác aki mindenkibe belekötött, velemis akart verekedni. De mivel oszt. társak voltunk hallotta apám nevét (nem vele élek, elváltak szüleim), és kiderült, hogy az anyjával van együtt apám. Na, onnantól megvolt a bevédőemberem :D

Régi szép idők :)

Mondjuk most jóbavagyok egy elég ismert cigány sráccal, ha valakivel gondom lenne, pár haverjával tuti megkeresnék :D

2014. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem mikor középiskolába korrepetált egy cigány srác angolból. Nagyon jól megy/ment neki.

Mikor meg nem fogadták el a 200Ft-m, és az eladó már megcsinálta a számlát kifizeztte nekem.

És egyszer mikor elfelejtettem idegen nyelvből fogalmazást írni, megcsinálta nekem egy szünet alat, és ötöst is kaptam rá. :)


Igaz, tetszettem neki, és ilyen gesztusokkal próbálta elnyerni a szívemet, de legalább normálisan udvarolt. Akkor egyáltalán nem estem hasra tőle, de kicsit idősebben már elolvalvadnék egy szál virágtól is.


De alapjáraton mindenkivel kedves volt, és segített ha tudott, emlékszem mikor 5-t lehetett kapni valamire, és akik bukásra álltak, azoknak megadta a választ. De kinézetre sem nézett ki rosszul, pedig igazi cigány volt elméletileg (apja, és anyja is az volt).

2014. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ez annak számít e de miután régebben a cigány ismerőseim kb. 98%-a kötekedő, undorító, lopós, primitív gengsztert játszó tetves féreg volt ezek után igazán pozitív csalódás volt megismerni egy olyat amelyik nem az. Legalább is azt hittem. De később kiderült hogy ez csak amolyan ábránd volt mert kb. 3 hónap "eljátszott" haverság után nagyon ügyesen kilopott 1000 Ft-nyi aprót a táskámból. És ha nem szólal meg a lelkiismerete az eset egyetlen szemtanújának akkor máig nem is tudom meg mivel sosem szoktam számolgatni mennyi apró van nálam. Szóval összegezve a dolgot semmilyen pozitív dolgot nem tudok felmutatni az ilyen korcsok mellett. Biztos létezik az a mindenhol emlegetett 1-2% amelyik normális csak nem értem engem miért mindig pont azzal 98% féreggel hoz össze az élet.
2014. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon utálom őket, viszont az egyik legjobb barátom roma származású. Nagyon intelligens, középiskolában az egyik legjobb képességű volt. Utána továbbtanult egyetemen TTIK-n. Nagyon bírom, emberileg sokat lehet tőle tanulni.

Ő az egyetlen pozitív tapasztalatom.

2014. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!