Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy beszéljem le?

Mit tegyek, hogy beszéljem le?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok, és van egy barátnőm, aki cigizni akar....

Vagyis kipróbálni....Azt mondja, hogy csak egyet szív, aztán annyi.

Én az a tipikus jó gyerek vagyok, ő meg most akar lázadni, és megakarom akadályozni, mert ennem következményei lesznek.... A szülei megtudják, beteg lesz, rászokik a cigire, és csak "menőzésből" csinálja, meg a többi ökör miatt..Próbáltam felsorolni veszélyeket, rámutatni, hogy akár tönkre teheti az életét....Hogy beszéljem le róla?


2014. márc. 21. 19:39
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és ő is 12
2014. márc. 21. 19:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleinek.
2014. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
megtiltotta....
2014. márc. 21. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Hülyeségre nincs orvosság.
2014. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igen, ez igaz...

Akkor csinálja!

2014. márc. 21. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyet elszívhat, attól nem lesz függő, csak figyelmeztesd, hogy egy pont elég...
2014. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Engedd h kipróbálja az első úgyse fog neki tetszeni..! Menőzésből nem fog rászokni mert nem fog tetszeni neki..ink magyarázd el neki h ha csinosan szépen öltözködik foglalkozik magával (de nem r*bancosan!) és ink csak sok barátot szerez többre megy.. ha meg cigizni akar akkor ne foglalkozz vele h cigizik..ő baja te elmondtad neki akkor még nincs annyi érettség benne h felfogja
2014. márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, tanácsokat!:)
2014. márc. 22. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!