Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A menyasszonyom nem szeretné,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyom nem szeretné, ha a szüleim megjelennének az esküvőn. Hogy beszéljem rá, hogy békéljen meg legalább egy napra?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején a szüleim nagyon meghurcolták, de mára rájöttek, hogy hibáztak és békülnének, de a menyasszonyom nem hajlandó megbocsátani. Valamennyire megértem és kerülgetheti a szüleimet élete végéig, ha szeretné, de az nem helyénvaló, hogy hogy ez a viszálykodás tönkretegye az esküvőnket is.
2014. márc. 7. 19:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
71%

Sértettség függő. Van, ami megbocsátható és van, ami nem. Ha az utóbbi, akkor a menyasszonyodnak van igaza.


Kifejtenéd kicsit jobban, hogy mit értünk meghurcolás alatt?

2014. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
71%
Ez attól függ, hogy mi volt az a korábbi meghurcolás.
2014. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%

Hat ha a szuleid bocsanatot kertek a parodtol, akkor jo volna ha o is bekulekenyebb lenne.

En biztos kitartanek amelett, hogy ott legyenek az eskuvomon a szuleim.

2014. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
A menyasszonyom Nigériában született. Tanulni jött, végül itt maradt. Nos, a szüleim problémáját innentől talán ki tudjátok találni.
2014. márc. 7. 19:16
 5/34 anonim ***** válasza:
88%

A problémát értem. De ebből nem derült ki, hogy mit csináltak vele a szüleid.

Nem mindegy, hogy "csak" nem voltak vele elég kedvesek vagy pl. megalázták mások előtt.

2014. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
53%

Tehát akkor probléma nem szűnt meg, csak nem mutatnák abban a pár órában, remélhetőleg... Nem szeretem az ilyen képmutató dolgokat és feltételezem a leendő feleséged sem. Megpróbálhatod jobb belátásra bírni, de szerintem nem fogod. Inkább a szüleiddel kéne beszélni, hogy próbáljanak meg normálisan viselkedni és másokkal normálisan bánni. Talán bocsánatkérés után esetleg ELGONDOLKODNA a dolgon a menyasszony.


Egyébként én a te helyedben nem biztos, hogy meghívnám a szüleim, amikor utálják a leendő feleségem és csak gyűlölködnének.

2014. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
80%

Vagyis a menyasszonyod fekete, és ez nem tetszett a szüleidnek?

Mi történt konkrétan?

2014. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
51%
Jaj, de unatkozik valaki, napi kamu kérdés:)
2014. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Mondjuk, hogy nem emberként beszéltek vele és róla. Tényleg komoly dolgok voltak, ha nem muszáj, konkrét eseteket nem írok, de hónapokig nem beszéltem a szüleimmel emiatt. Végül látták hogy komolyak a szándékaink és bocsánatot kértek. Még én sem vagyok teljesen jóban velük, de mégis a szüleim.
2014. márc. 7. 19:31
 10/34 anonim ***** válasza:
24%
Nem vennék el olyan nőt, aki szabályozni akarna,hogy a szüleimmel mikkor hol mennyit találkozzak.
2014. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!