Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek motivációt...

Hogyan szerezzek motivációt tanuláshoz?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy gyenge az iskolám, és ezért nem kell olyan sokat tanulnom, de tudom, hogy ez nem lesz elég egyetemre, ezért szeretnék külön is tanulni, de valahogy nincs motivációm... edzeni szoktam, meg számítógépes játékokban is az a célom, hogy fejlődjek, jobb legyek, és ez motivál ott, de a tanulásnál nincs... (nem lustaság, mert rendszeresen edzek...) Valami ötlet? (buta sem vagyok, tehát az sem ok, hogy nem volt sikerélményem stb..)
2014. márc. 21. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tetszik esetleg valamelyik idegen nyelv? Azt akár az internetről is meg lehet tanulni, és csak több leszel tőle bármelyiket is választod.
2014. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy menj el dolgozni egy kicsit kőműves mellé, de nem mondom. Inkább azt mondom gondold át milyen volna az életed ha nem oda jutnál ahova szeretnél. Éld alaposan bele magad a szituációba, hogy mi szenvedés lenne az neked. Aztán mindig az lebegjen előtted, hogy az nem történhet meg, és tudod mit kell tenned hozzá. Tanulni kell!!!
2014. márc. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom :)
2014. márc. 22. 10:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az elég motiváló, hogyha nem tanulsz eleget, nem lesz NORMÁLIS munkád, ha nem lesz, akkor annyi pénzed sem, amennyit szeretnél, stb. Persze, egyéntől függ. :)
2014. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!