Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írnátok nekem pár olyan...

Írnátok nekem pár olyan mondatot, esetet vagy példát ami arról szól, hogy fiatal lányok hogyan hatnak rátok poztívan ill. milyen motivációt tudnak nyújtani felétek?

Figyelt kérdés

NAgy szükség lenne rá!

előre is köszi


2014. febr. 26. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Rám a bumfordiságuk van nagyon jó hatással, amolyan "legszebb öröm a káröröm" módon. :DD

A többségük nem tud az alkatához és az alkalomhoz illően öltözni, nem ismerik az illemszabályok kétharmadát, nyomokban sincs bennük kifinomultság, vagy elegancia (nemcsak a külsőre, de a beszédre és a viselkedésre is gondolok) nincsen reális életcéljuk (mert a moddell/színésznő leszek nem az) ettől picit mindig felvidulok, jobbnak látom saját magamat mellettük.

2014. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

öhm, köszönöm az őszinteséget, de nem kifejezetten erre gondoltam.

Vajon miért van olyan érzésem, hogy te fiú vagy?

2014. febr. 26. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!