Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet a legjobban koncent...

Hogy lehet a legjobban koncentrálni, ha sok tanulnivalóm van? Sokszor elkalandozok, ezért csomó időt elvesztegetek. Ti hogy tudtok a leghatékonyabban tanulni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egész életemben ilyen voltam, igazi tuti tippem nincs.

DE: Figyeld meg Magad! Mikor megy jobban a koncentráció? Melyik napszakban, milyen tevékenységek után? Mi az, ami összeszed, egy rövid délutáni alvás, sport, futás, zenehallgatás, kutyasétáltatás, bármi, és csináld azt előtte. Rendszeresítsd azt, ami a legtöbbet hozza ki Belőled.

2014. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Én úgy csinálom hogy az iskolában tanulok, ott figyelek nagyon oda és nekem működik. Meg hát végülis azért járok be hogy ott tanuljak és így otthon van szabadidőm. Igaz én egy elég gyenge középiskolába járok de szerintem ez erősebb iskolákban is működik.
2014. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2: fősulira járok levelező tagozatra és hát ott egy kicsit másképp megy, mint középsuliban, ott nekem sem volt semmi gondom.

2014. márc. 22. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, hát az más:)
2014. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!