Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy csomó (személyes)...

Van egy csomó (személyes) ismerősöm Facebook-on, akik nem csak hogy sose írnak, de egy részük válaszolni se hajlandó ha írok. Ti megtartjátok az ilyen 'ismerősöket'?

Figyelt kérdés

Nem, nem egy tízéves kérdezi, csak így azon kívül h ja, ismerem, és ezzel, hogy fb ismerősöm 'virtuálisan szentesítem ismeretségünket', de így mi értelme, mi haszna ezeket az ismerősöket 'megtartani'?

Nem az lenne az ismerősök lényege, hogy... na, értitek


2014. jan. 30. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem, miért kell ebből az ismerős jelölésből sportot űzni. Már az is zavar, hogy az oldal az ismerősajánlóval nyílik.

Jó néhány volt munkatársam jelölését töröltem, mert akkor se volt beszélni valónk, amikor együtt dolgoztunk.

Néhány rokonom idővonalán látom, 2-300 ismerős. MINEK???

Ki van zárva, hogy annyi emberrel van személyes kapcsolata. Amerikában más a mentalitás, de majmolni nem kellene. Ott mindenki mindent megoszt a magánéletéről, aztán jönnek az öngyilkosságok.

2014. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Akit látom hogy elolvasta és mégsem váaszolt még teszek egy probát és ha másodszorra se akkor kitörölném.(most csináltam egy takaritást a facen én is)
2014. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

én se gyűjtöm őket, alig van 250, de az mind személyes...


s van több ember akit ismerek, de nem vagyok hajlandó jelölni mert tudom h fél szót nem váltanék vele a köv 10 évben

2014. jan. 30. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:
2-300 ismerös lehet mért is ne ,te nem ismersz annyi embert ???itt nem barátokrol van szo(egyébként nekem 150 van)
2014. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 40 isnerösöm van, abból is 2-3-al tartom a kapcsolatot, a többi csak úgy van, egyikük idegesít is, mert fèl óránkènt cserèlgeti a profilkèpèt persze mindegyiken Ö szerepel, mintha olyan szèp lenne. Volt idö mikor 200 ismerösöm volt, de akkor mèg idegesítöbb volt a helyzet. 1xüen nem èrdekel az, hogy kinek mit ír a horoszkópja meg egyèb marhaságok. Azt javaslom, hogy töröld a profilod ès csinálj másikat amin csak azokat jelölöd be akikkel beszèlsz is.
2014. jan. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 200-300 ismerős ég annyira nem is durva . Az egyik ismerősömnek 2095 ismerőse van.
2014. jan. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én igen.


Minek a facebook?

Azért mert majdnem mindenki és minden elérhető rajta, és sok dolog "itt történik".


Én amúgy utálom....


Most azt csináltam, hogy csináltam egy új profilt, létrehoztam előbb egy csomó kategóriát, és amint lettek ismerőseim, azokba rendeztem őket. Pl.

1. kategóriának vettem az alapból is létező "Közeli ismerősök" és "Család" listákat.

2. a barátok

3. a.... stb

és csináltam olyat, h külön van akit csak látásból ismerek, és külön akivel beszélgetni is szoktam. Vagy pl van lista osztálytársaknak is.

És így pl a személyesebb dolgokat nem osztom meg olyanokkal akik csak látásból ismernek.. De nem is chatelek velük.


Vannak akik ritkán nézik, vagy nincs idejük/ kedvük válaszolni.

Én nem töröltem ilyen miatt senkit. Vártam, és kb 8 napon belül mindenki válaszolt.


Bagoly mondja verébnek, de: vannak akiknek az interneten kívül zajlik az életük!! :P


20 l

2014. nov. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ja, nekem most 245 van.

De akit ismerek de nem érdekel vagy távol akarok maradni tőle, azt nem jelölöm be, és nem feltétlen jelölöm vissza.


20 l

2014. nov. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!