Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos volt, hogy...

Szerintetek jogos volt, hogy letiltott facebookról az internetes haverom?

Figyelt kérdés

Közös hobbim van, időnként írogattunk facebookon, meg egy másik oldalon privát üzenetben.

Eléggé hangulatembernek tűnik, szóval ha jó kedve van rendes, ha nincs akkor meg rohadt bunkóvá válik, legalábbis velem, másokkal nem tudom (engem alapvetően nehezen viselnek el az emberek).

Tegnap meg az volt, hogy bunkó, rövid flegma válaszokat adott, amikor megkérdeztem miért, azt válaszolta, hogy mert lázas. Én meg mondtam neki, hogy ez nem kifogás, és elegem van a bunkóságából, én se szoktam ilyen lenni attól, hogy lázam van éppen.

És erre letiltott, meg már a másik oldalon se válaszolt.

Jogosan cselekedett szerintetek? Ti mit tettetek volna a helyében?

Ő 17/F én meg 18/F


2014. márc. 23. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked kellett volna letiltani. :D
2014. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nos.. lehet én is tiltottalak volna, elvégre te is azt mondtad, hog nehezen viselnek el más emberek...

Az, hoyg szar kedve volt attól még nem kellett volna leszólnod.. nos midnegy végülis :D

2014. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is letiltottalak volna.
2014. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem igazad volt
2014. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jogos.
2014. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Két dudás nem fér meg egy csárdásban, egyiktek se nomrális.
2014. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem is ismeritek egymást személyesen, nem jó ötlet kioktatni a másikat arról, hogyan beszéljen veled, meg hogy mi a kifogás és mi nem. Nem olyan szintű a kapcsolat, hogy ilyenekbe beleszólj, gondolom ebből lett elege.


Hogy én mit tettem volna? Ha rövdekek ír, nem árasztom el regényekkel és nem vonom kérdőre, miért nem kedvesebb. Megvártam volna, míg ő ír.

2014. márc. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet én is letiltottalak volna, én se vettem volna jó néven, hogy mikor nincs kedvem beszélgetni vagy más dolgom van, akkor valaki folyton írogatna és nem veszi a lapot, hogy most nincs kedvem beszélgetni... főleg, ha utána még ki is oktatna...
2014. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!