Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Internetes levelezéseknél...

Internetes levelezéseknél miért nincs annyi az emberekben hogy megmondják a bajukat és ne lerázzanak szó nélkül?

Figyelt kérdés

Ha valami bajuk van velem miért nem képesek elmondani, miért csinálják azt hogy letiltanak egyszerűen vagy nem válaszolnak többé?

Egy idő után mondjuk mindenki elfordul tőlem.


2014. márc. 16. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert ez csak a net.
2014. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Könnyebb úgy megoldani.
2014. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg más az érdeklődési körötök, untatod őket, vagy ilyesmik. én se szeretem, mikor pl. már egy témát már túlléptem és a másik csak egyfolytában erről beszél, kérdez.
2014. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert az internet manapság ilyen, személytelen, semmi felelősség nincs, és sokkal egyszerűbb csak úgy lelépni, mint esetleges konfliktusba kerülni azzal hogy kifejted mi a hiba a másikban.
2014. márc. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert van, aki csak mondja, mondja, mondja es hiaba szolsz neki nem fogja fel hogy ezer dolgod es nem poroghetsz folyton a chateles korul. Ilyenkor jon a tiltas
2014. márc. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy arra se veszik a fáradtságot, hogy elmondják, és utána tiltanak csak.
2014. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is lelépek néha néhány üzenetváltás után, ha úgy tűnik, valamilyen okból nem igazán tudtunk ráhangolódni egymásra.


22f

2014. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!