Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Ti hogyan...

Fiúk/férfiak! Ti hogyan élitek meg az érzelmeiteket? Miért szégyelli sok férfi a könnyeit?

Figyelt kérdés
Minden feminim gondolatom félretéve szeretnék érdeklődni egy kicsit a férfiak gondolatai felől. Nem piszkálódás céljából,csupán kíváncsiságból kérdezek. Szoktatok sírni,és ha igen,akkor mi csal könnyeket a szemetekbe? Örömet okoz egy férfinak,ha uralkodhatnak egy nőn? Mi vált ki belőletek szeretetet,és azt hogyan mutatjátok ki? (tudom,hogy nem lehet ezekből általánosítani,hisz mindenki más. csak a személyes véleményt írjátok le.és bocsánat,ha a téma lerágott csont.)

2014. márc. 23. 17:10
1 2
 1/14 anonim válasza:

Nagyon különböző válaszokat fogsz kapni.


Férfi nem nagyon sír mások előtt.


Én a kiszolgáltatottakat szoktam sajnálni, pl ha kutya macskám meghal.

2014. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Megkönnyeztem az Ezel végét.
2014. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Utoljára két éve sírtam..Anyám halálakor.Azóta nem tudok rendesen,pedig tudom,hogy jót tenne.

Privátban ha gondolod beszélhetünk mélyebben is. 36.f.

2014. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Engem nem igazán érdekel annyira a szerelem, hogy foglalkozzak vele, ha nagyon le kéne egyszerűsíteni azt mondanám hogy legyen kedves, csacsogós, és tudjon szeretni. Nekem ezek jelentik az örömöt, uralkodni csak is annyira szoktam amennyire Ő teszi rajtam

Volt hogy tetszett egy csaj a belvárosban, szemeztünk meg minden, csak olyan bamba voltam hogy nem lett volna merszem odamenni és leszólítani, otthon sírtam is emiatt napokat közben pedig kerestem kutattam, végezetül rábukkantam egy másik emberen keresztül, nagyon örültem

Egyébként sok dolog miatt szoktam sírni, ha valaki tetszik de más városban lakik, nagyon letört leszek és kedvetlen...

21F

2014. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mert már kölyökkorunk óta ezt nevelik belénk akarva, "akaratlanul". Csak a kislányok sírnak! Bírd ki! Egy igazi férfi nem sír! Viselkedj férfiként!

Arra tanítanak, hogy visszafogjuk magunkat, mert az érzelmesség a nők dolga - a férfi legyen sztoikus, erős. Minden egyéb (félelem, szégyen, csalódottság, ijedtség, bizonytalanság, tehetetlenség, becsapottság érzése) nem megengedett, ezek „gyenge” „női” érzések. Ha panaszkodsz, sírsz, megijedsz, kigúnyolnak és (gyerekeknél például) kiközösítenek.

2014. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

Egy férfi ne legyen nyámnyila! Komolyan, ha mindenen sír egy férfi azt nem tudom hova tenni. Ha valami komolyabb probléma van, akkor megértem, de mint az előző írta, hogy sírt azon, hogy egy lány megtetszett neki, és még nem is beszéltek, de már siratja... Na ez szégyenletes.


Én nem vagyok egy kigyúrt, bunkó ember, akinek a célja a bajkeverés, és ilyesmi, de egy férfi legyen érzelmileg erős.


Szoktunk sírni természetesen, valaki többet, valaki kevesebbet. Én már nem tudom mikor sírtam utoljára, könnyet ettől független tud csalni a szemembe egy film, de azok közül is olyan, ami kisgyerekekkel történik, pl: A nővérem húga c. film, mivel beletudtam magam érezni a szülők helyébe.


Nem tudom, valakinek igen. Én nem uralkodok rajta, nem kell legalábbis.


Én egyáltalán nem vagyok romantikus férfi, de eddig amit az én feleségemmel csináltam:

-Velencében gondolázás, és szerencsére egy olyan ember volt a csónak vezetője, aki tudott énekelni.

-Közös vacsora egy híres Olasz étteremben.

A többi már csak amolyan természetes dolog, pl: rózsa, stb...

2014. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Folyt.köv., ez még lemaradt: a férfivilág nyersen fogalmazva amolyan „Vesszen a gyengébb!” elv alapján működött és működik.
2014. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a lehető legnagyobb baromság,amit a társadalom kreált. Nem élünk már valami katonaállamban,ahol "harcosok" nevelése a cél. Emiatt kellett apa nélkül felnőnöm,mert ő azt tartotta,hogy a család csak a papucsoknak való,így apa-és férfiképem se nagyon alakult ki. Kereshetnék most egy érző férfit,de nehéz olyat találni,aki nem csak azt akar. Egyszer majd szeretni akarok,de olyan férfit,aki nem tartja homár dolognak,hogy esetleg ő is érző lény.
2014. márc. 23. 18:15
 9/14 anonim ***** válasza:

#8-s:


Én se tartom homár dolognak ha egy férfi érző lény, de ettől független egy férfi legyen férfi.

2014. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8-s=kérdező. :) Elnézést.
2014. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!