Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Ti hogyan...

Fiúk/férfiak! Ti hogyan élitek meg az érzelmeiteket? Miért szégyelli sok férfi a könnyeit?

Figyelt kérdés
Minden feminim gondolatom félretéve szeretnék érdeklődni egy kicsit a férfiak gondolatai felől. Nem piszkálódás céljából,csupán kíváncsiságból kérdezek. Szoktatok sírni,és ha igen,akkor mi csal könnyeket a szemetekbe? Örömet okoz egy férfinak,ha uralkodhatnak egy nőn? Mi vált ki belőletek szeretetet,és azt hogyan mutatjátok ki? (tudom,hogy nem lehet ezekből általánosítani,hisz mindenki más. csak a személyes véleményt írjátok le.és bocsánat,ha a téma lerágott csont.)

2014. márc. 23. 17:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szerintem nem mindenki szégyelli az érzéseit, max nem előnyös egy kegyetlen világban kitárulkozni. ha egy nő elismeri a gyengeségét, akkor a férfi gondoskodni akar róla, ha egy férfi gyenge, akkor midenki körberöhögi.


ez pl eléggé eltántorítja attól, hogy bármit is kifejezzen. manapság már a nők is efelé tolódnak, ezért lesz sok macsó flegma lány.


alapvetően sem szoktam sírni, ha nagyritkán igen, akkor valami olyasmi csal ki belőlem könnyeket, ami a földön maradt néhány valódi EMBER emberésgességét bizonyítja, mondhatni a tisztelet és az önzetlenség.

alapvetően a saját szenvedésem és másoké inkább gyűlöletet szít bennem.


nem, sajnos nem okoz örömet, mikor egy nőn uralkodok, de kénytelen vagyok rá, mert a nő képtelen önmagán uralkodni. további szomorú mellékhatása, hogy az ember sosem partnert talál a nőben, csak egy használati tárgyat, ha nincs az ő szintjén. és általában nincs. most mindegy, hogy ez menynire igaz, így éli meg sok férfi.

bár tény, hogy a férfinő kommunikáció alapvetően is problémás dolog.


szerintem a szeretet az váltja ki, hogy elfogadjuk egymást, és biztonságban érezzük magunkat abban a közösségben, amiben élünk. amíg férfi és nő úgy megy ki az utcára, hogy bármikor beszólhatnak, leüthetik, kirúghatják, folyton stresszel a túlélésen, akkor a szeretet a legutolsó, amit érezni fog vagy mutatni.


ráadásul a férfiak értéktelen dolgok egy társadalomban, főleg egy olyanban, ahol férfitöbblet van és női "önérzet", nem beszélve a társadalmi berögződésekről, minthogy a férfi dolga a tűrés meg a lovagiasság, a munka meg az aktivitás, míg a nő elvárhat sok dolgot csak azért mert nő.

és szerintem ez nem tetszik sok férfinak, és enm is fog, amíg enm odlódik meg ez a probléma.


de jelenleg vannak nagyobb gondok is ebben az országban, tehát nem ez lesz az első, amit megoldanak.


ettől függetlenül díjazom ha egy nő legalább érdeklődik eziránt.

2014. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez a lehető legnagyobb baromság,amit a társadalom kreált. Nem élünk már valami katonaállamban,ahol "harcosok" nevelése a cél."


sajnos most is háborúban vagyunk, csak nem fegyverekkel vívják hanem törvényekkel meg pénznemekkel. amikor minden nap azért gürizel, hogy a 2 csekkből egyet elgalább be tudj fizetni, addig enm beszélhetünk békeidőről, főleg nem akkor, ha az országból annyian menekülnek el, mint világháború idején, és minden 3. magyar ember azt állítja, hogy az utóbbi években volt olyan időszak, amikor nem tudott elegendően enni.

egy ilyen időszakban természetes, hogy mindenki túl akar élni, megjátssza magát, erősnek mutatkozik, különben éhenhal. amikor 14-16 éveseket kiközösítenek, mert nem isznak vagy cigiznek, vagy nem festik magukat, vagy még szüzek, akkor persze, hogy szerencsétlen gyerek be akar illeszkedni.


egyébként a lányok is ezt csinálják sokszor, csak nekik a vigyorgás az álarcuk, érdekes, hogy minden nő akivel összeakadok, optimsita vigyorgós akármi, de 2 mondat után kiderül róla, hogy takargat valamit, és mennyi egyéb problémája van.


"Kereshetnék most egy érző férfit,de nehéz olyat találni,aki nem csak azt akar. Egyszer majd szeretni akarok,de olyan férfit,aki nem tartja homár dolognak,hogy esetleg ő is érző lény."


sok iylen férfi van, de ha nő vagy, akkor számolnod kell azzal, hogy ösztönösen a tahó férfiakhoz vonzódsz. ez enm szemrehányás, ez tény, a szexuális érdeklődésünk egy részét örököljük, és csak a tudatunk blokkol bizonyos ösztönöket, sőt, van hogy nincs is igazi valóságtartalma a kimondott szónak, főleg egy nő esetén.

persze lehet neveléssel módosítani ezen, meg vannak akik kicsit másak, de a többség átlagos is, nem csak megjátssza.


azzal meg egyetértek, hogy nincs értelme sírni azért, mert 1 lányt nem mertél leszólítani, de az ilyen valóban "nem férfi", hisz még gyerek, egy férfi attól lenne férfi, hogy vanank hiteles példaképei, de mivel apák csak genetikailag apák, sosem fogja megtanulni, hogyan kell bánni egy nővel, vagy hogyan kell kezelni érzéseket, helyzeteket, ha nem magától jön rá.

és valóban a természetes kiválasztódás működik ott is, csak hogy egy gyenge férfi nem vonzó és együttérzést keltő, hanem mulatságos és megvetendő a társadalom szemében.

2014. márc. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát komolyan írom! Utolsó előtt le a kalappal,kifejeztél mindent amit erről gondoltam!!!!
2014. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bocs 11/13 nak akartam!
2014. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!