Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves korig...

Szerintetek hány éves korig nem gáz rasztának lenni? (8 éve vagyok raszta hajú, vega, biblia követő, békességet kereső. )

Figyelt kérdés
Én szeretnék végleg rasztaként élni, mert ez részem. Azonban nem szeretnék senkit megbotránkoztatni.

2014. márc. 24. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Rasztának lenni korhatártól mentes... de szerintem neked a legjobb az volna, ha levágatnád. Megkérdezed, hogy gáz-e? Raszta létedre attól tartasz, hogy megbotránkoznak a hajad miatt? Ember, neked semmi közöd ahhoz az életérzéshez, amit azok a tincsek tükröznek!
2014. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Ameddig jól érzed így magad. Ha 100 éves korodban is így szeretnél élni, akkor élj így 100 éves kordban is. Semmi rossz nincs az életviteledben, miért ne folytathatnád ameddig neked tetszik? :)
2014. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Őszintén? Az egyetem után, de legkésőbb 25 után már fura, ha még mindig a külsőddel akarsz kitűnni a tömegből. Nem beszélve a munkavállalásról.
2014. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

A raszta egy életérzés, amit egész életeden keresztül érzel. Én tuti nem válnék meg tőle, másrészről nem is tartom megbotránkoztatónak egy kicsit sem. :)

Amikor egy rasztára nézek engem jó érzés tölt el, nyugalom és békesség. Ismerőseim közül mindegyiket nagyon bírom.

Egyébként kedves vagy, hogy foglalkozol mások érzéseivel, de hidd el, akik igazán számítanak és törődnek veled, azok nem fognak egy rossz szót sem mondani a hajadra.

2014. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ismerek olyat, aki 55 évesen ősz hajjal lett raszta :)
2014. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!