Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egyik napról...

Mit csináljak ha egyik napról a másikra nem tudok már rajzolni?

Figyelt kérdés

Sokat szoktam rajzolni. Általában mindig jól sikerül (elég sokat tanultam). Úgy csinálom hogy felépítem az adott testet 3d-ben a fejemben, és utána fel bírom építeni a papíron is. Most először dolgozok komoly projektbe, és most nem megy. Felépítem magamban, de mikor nekiállnák a papíron akkor minden szétesik.

Pedig ez nagyon fontos projekt. Olyan létezik hogy egyik napról a másikra elszállt a tehetségem? Mit csináljak? Teljesen kétségbeestem. Esetleg más járt már hasonlóképpen?


2014. márc. 24. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért van ez a visszaesés, mert most "komoly" a dolog, és tétre megy, nem csak szabadidős foglalkozás.

Nos.. ne mvagyok művész cuccos, de hogyha szabadidőben, magadban csinálnád az segítene? tehát.. csak azt a képet amit kéne csinálj, azt lerajzolod, de úgy, hogy nem azt adod be, hanem csak mint gyakorlás.. mintha csak egy teljesen más képet csinálnál, magadnak, és nem másnak.

Aztán ha jól sikerül, akkor adnád oda.

2014. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem olyan nincs hogy egyik napról a másikra elszáll a tehetséged csak egyszerűen annyi a gond hogy azt szeretnéd hogy nagyon jól sikerüljön a projekted és ezért most úgy érezheted hogy elszállt a tehetséged de ez nem igaz. Én cukrásznak tanulok és amikor megkértek hogy csináljak süteményt annyira jól akartam csinálni hogy elrontottam tudom ezzel nem biztatlak de a lényeg hogyha valóban van tehetséged (ami elég valószínű ha egy fontos projekten dolgozol) akkor sikerülni fog csak bíz magadban és a tehetségedben (Másodszorra nekem is sikerült a süti)Sok sikert :D
2014. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá!

Én is utálok "csettintésre" készíteni rajzot/novellát/bármit, mert vagy nem jut szembe semmi, vagy elrontom.

Szerintem próbáld meg úgy megcsinálni, mintha nem lenne kötelező. Na, ez jó hülyén hangzik. Szóval leülsz, ellazulsz, rajzolgatsz, és szépen lassan elkezded csinálni, amit akarsz. Ne siesd el és ne aggódj.:)

2014. márc. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!