Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az ilyen lányok írigyek a...

Az ilyen lányok írigyek a másikra vagy mi a bajuk?

Figyelt kérdés
Van egy osztály,ahol 15 lány van. 6 különcke,többi együtt van,mindenki jóba van mindenkivel.6 közül 1 bukott,kis cicababa,agyon szoláriumozott,piercing,szőke,viszont kínai ruhákban jár.Na nekem mindegy,hogy ki mibe jár,nem a ruha a lényeg!Többi átlagos lány,viszont nagyon utálatosak.Mindenkit lekövéreznek,leszólnak,kinevetik,megalázzák,mindent megszólnak.Azt hiszik ők a nagy valakik,és mindenki fél tőlük.Most ez normális?!Bent voltam a mosdóba és hallottam,hogy rólam beszélnek,hogy milyen szép ruháim vannak,meg mindent megtennének azért ha olyan szép,hosszú,barna hajuk lehetne,mint nekem.. bent a tanteremben meg leszólnak,épp azért is fikáznak,hogy halljam.. szóval irigység lehet a dologba? a fenekem tényleg nagy,de 172 cm-hez nem lehetek 40 kg,mint ők.. 70 vagyok,de arányosan oszlik el rajtam.
2014. márc. 20. 10:16
 1/4 A kérdező kommentje:
a kinai ruhához visszatérve,ő mindenkit leszól,hogy kinai a ruha,meg,hogy biztos nem az árkádba vettem meg ilyenek,és közben ő sem ott vásárol,félre ne értsétek nem leszólásból irtam.
2014. márc. 20. 10:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden osztályban megvannak a klikkesedések, és kialakulnak kisebb-nagyobb csoportok akik összetartóak, és a legnagyobb hangúak az osztályban. Nem feltétlenül féltékenyek, hanem csak meg akarják mutatni, hogy "Ők a valakik" az osztályon belül, úgymond erőfitoktatás. Nem kell velük foglalkozni, pár év és talán benő a fejük lágya. :) Mindenhol vannak ilyennek.
2014. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Még annyit,hogy a szőke lány 5-6 fiúval is lefeküdt már,a másik 3 is nagy ribizli gizi,és van még egy... aki a diszkó wcjében,számtalan fiúval,nem beszélve a parkról.. és ezt mindenki tudja és mégis így viselkednek,én ezt nemértem :(
2014. márc. 20. 10:22
 4/4 anonim válasza:
100%
a gimi elmúlik....nagyon is hamar. az élet pedig utána kezdődik, szinte teljességgel lényegtelen a későbbiekre nézve, hogy ki kire mit mondott 15-16 évesen. én is tudnék mesélni "azokról" a lányokról (bár a 90es évek még kicsit mások voltak talán, de a tinilányok akkor is tinilányok voltak), akik anno ilyeneket csináltak, de ma már mindannyian (ők is, én is) mosolygunk akkori önmagunkon, többükkel azóta egészen jó kapcsolatot alakítottunk ki. felnőttünk. sok sikert nektek is.
2014. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!