Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor lesz Justin Bieber...

Girl Belieber kérdése:

Mikor lesz Justin Bieber concert Magyarországon?

Figyelt kérdés
Időt és dátumot kérek...

2014. márc. 25. 17:10
1 2
 11/15 anonim válasza:
nem hinném hogy ide jön majd de lesz még 2015/2016-ban journals turné meg már volt 2012-ben Bécsben
2014. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
66%
Sziasztok!Ahogy olvastam nem sokan várják hogy legyen koncert,na de könyörgöm...nem kell Őt szeretni,mindenkinek szíve joga utálni de a véleményeteket tartsátok meg magatoknak!!!!Köszönöm.Ezzel most nem az volt a célom hogy betámadjak akárkit,csak már kicsit elegem van abból,hogy akárhol csak leirják a nevét már támadják Őt...:ilyen b*zi,olyan b*zi...egyáltalán nem b*zi,csak valamelyik gyökér kitalálta és a többi meg terjeszti a hülyeséget....(egyébként Én is nagyon kiváncsi vagyok,hogy mikor jön végre Magyarországra..szóval ha tudjátok,akkor írjátok meg pls)
2015. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Remélem soha!!!
2016. ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 abica0123 válasza:
szerintem 2017-ben........amúgy meg valaki szereti jb-t(beszólogatók)úgy hogy ha nem tetszik valami minek írtok???nincs jobb dolgotok.....????? és én meg remélem lesz ......mert nagyon szeretném....
2016. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hát 2017-be se jön sajnos, de még reménykedek abba, hogy jövőre jönni fog. Ausztriába koncertezik, de hát nem mindegy milyen messze laksz onnan stb. Sajnos ez Magyarország és nem valami híres szóval nem igazán jönnek ide külföldiek koncertezni
2017. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!