Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lesz 2014-ben Justin Bieber...

Weknia kérdése:

Lesz 2014-ben Justin Bieber koncert Magyarországon? Vagy lesz valamikor egyáltalán?

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Justin Bieber visszavonul!
2013. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Justin Bieber 1 évre visszavonult! Sajnos:((( ugyh 2014-ben nem csak Magyarországon, de máshol sem lesz. Hogy miután Justin visszatér hol lesznek koncertjei, azt még nem tudni:(
2013. dec. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%

én egyszerűen rühellem biebert, de megsajnáltalak titeket, fanok, na örüljetek egy kicsit:

[link]


a kedvetekért kiemelem. utolsó sorok a cikkben:

"Az énekes menedzsmentje egyébként cáfolja a híreket, miszerint visszavonul – valószínűleg mindössze (hiábavaló) figyelemfelkeltés céljából tweetelt a korai nyugdíjazásáról."


szóval nem biztos, hogy vissza vonul...bár én örülnék neki, de ti még azért ne búsuljatok xD

2013. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Először is! A starity-n a cikkeket átlag emberek írják, akik sokszor hamis cikkeket is írnak.


Azt, hogy Justin NEM vonul vissza, a TMZ ( egy bulvár weboldal)kezde híresztelni, miszerint Justin egyik közeli barátja ezt mondta nekik. De ez nem igaz, mert már a rádiós interjún is komolyan mondta, hogy visszavonul, majd utánna a filmje premierjén, majd még utánna ki is posztolta twitterre.


Egyébként Justin nem vissza Fog vonulni, hanem Már visszavonult. Visszaköltözött Kanadába a családjához.


Amugy utolsó előtti voltam!

2014. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, tudom, hogy átlag emberek írják a cikkeket, én is írtam már
2014. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
remélem nem. így is gyakran járok fülészetre.
2014. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Yngve válasza:

Kedves ötödik válaszoló, gyanús hogy amennyire utálod justint, annyival többet tudsz a magánéletéről és a körülötte zajló eseményekről, hogy lehet ez? ;)


a témához szólva: nincs akkora szerencsénk, hogy visszavonuljon, és pechedre valószínűleg még nem is hallott az országunkról, nem hogy idejöjjön

2014. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az 5. (és a 3.) válaszoló vagyok. Szerintem nem rám gondoltál Előző, hanem a 4.-re. Én Belieber vagyok és tényleg nem vonult vissza 1 évre, csak 1-2 hétre. Aminek én személy szerint nagyon örülök!:)
2014. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
54%
Remélem valamikor nyáron lesz, mikor már jó érett a paradicsom...
2014. márc. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!