Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mélyponton vagyok lelkileg,...

Mélyponton vagyok lelkileg, hogy lábaljak ki belőle? 'A bánat még a legerősebb és legfegyelmezettebb elméket is megzavarhatja' George R. R. Martin

Figyelt kérdés
Szörnyű helyzetbe kerültem, amit nem tudok befolyásolni, ami lelkileg teljesen felőröl. Elvesztettem a látásom egy balesetben, amit nagy nehezen feldolgoztam, de egyedül maradtam, igazság szerint nincs senkim (a "barátaim" kerülnek vagy családos emberek és meg van a saját problémájuk) családom nincs. Nagy nehezen kezdtem emberekkel ismerkedni, hogy visszarázódjak, megtaláljam az utam, megismertem egy hölgyet is akibe beleszerettem, nem nagyon tudom irányítani az érzéseimet, de tudom nem lehet közöttünk semmi(rengeteg érvet tudnék felsorolni, miért: családos nő)ráadásul minden nap találkozok vele. Nem nagyon tudom megfogalmazni ezt a helyzetet, de kiutat kell találnom sürgősen.
2014. márc. 25. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha elvesztetted a látásod, akkor hogy írsz?
2014. ápr. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!