Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok rossz ha...

Mennyire vagyok rossz ha komolyan úgy gondolom hogy egyesek meg érdemlik a halált?

Figyelt kérdés

kicsit istenkomplexusom van de tudom nem dönthetek erről de akkor is úgy látom hogy elég sok ember a társadalomra csak ártó hatással van és jobb lenne ha nem létezne..

L



2014. márc. 27. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Jujj, hujjujj.. nagyon gonosz... nagyon lelketlen szörnyeteg vagy... huhúúú de lelketlen.. nagyon nagyon rossz...
2014. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Ez nekem is megfordult a fejemben. De én inkább a többi normális embert készíteném fel, hogy vannak nem normális emberek és ,hogy hogyan viszonyuljanak az ilyenekhez (már amennyire lehet). Persze itt nem a lelki sérültekre gondolok, hanem az olyanokra akik direkt rosszat akarnak másoknak. Így lehet, hogy csökkenne a számuk, de ami fontosabb: az emberek tudnák, hogyan kezeljék a helyzetet. De ez a mai világban megoldhatatlan (és az elképzelés is naív).

De azt, hogy csak úgy rámutassak egy emberre az utcán, hogy nem érdemli meg az életet, az nem tenném.

Talán csak túl domináns vagy és nem tudod eme hajlamaidat kiélni. Vagy nem tudom. Addig örülj, ameddig csak gondolod. :)

2014. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
82%
Nem vagy rossz, ebben a szar világban minden 2.ember halált érdemelne. Többek között Orbán...
2014. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ezek az emberek valószínűleg nem igazán találják önmagukat, a helyüket a világban, össze vannak zavarodva és sok dolgot nem értenek, még saját magukat sem. Talán érdemesebb lenne rájuk úgy tekinteni, mint akik segítségre szorulnak, csak ezt sajnos nem kapják meg senkitől, emiatt képtelenek ezen az állapoton túllépni.
2014. márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolgatod így nyugodtan, még mondhatod is - de ne tedd.
2014. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezért rossz. Néha én is így gondolom.
2014. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg senki nem reménytelen eset. Gyakorlatilag viszont némelyik majom oly nagyon hülye, hogy nem is él addig, hogy legyen esélye kivergődni belőle.
2014. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes, én mindig úgy gondoltam, hogy akik tényleg rossz emberek, azok nem halált érdemelnek, hanem jó hosszú életet, amit egy sötét cellában élnek le, és valakik naponta bejárnak hozzá kínozni.


A halál az nem büntetés, megtörténik, és utána nincs szenvedés.

2014. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a furcsa, ha valaki nem gondolja így. Hányan vannak, akik megerőszakolnak nőket vagy gyerekeket, vagy mindennap verik őket, állatokat kínoznak.. ezek az emberek a másik szenvedésében lelik örömüket, nem ártana megmutatni nekik a másik oldalt is.
2014. márc. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!