Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rossz az életem meg akarok...

Rossz az életem meg akarok halni! Mit csináljak magammal hogy ne legyen ennyire rossz?

Figyelt kérdés
Rossz az életem mindig csak a baj van velem mindenki utál és én is utálom magam. Úgy érzem, hogy nincsen bennem semmi értékes, semmi jó se és semmiben sem vagyok jó. Folyamatosan rossz a kedvem, gyakran sírok, mert minden csak rossz körülöttem. Sokszor úgy érzem, hogy mindenkinek az agyára megyek. Többször is próbálkoztam az öngyilkossággal, tavaly volt, hogy szinte minden nap azon járt a fejem, hogy hogyan haljak meg és hol, hogy már ne legyek ebben a világban és hogy ne legyen ennyire rossza az életem! Szerintetek, hogyan tudnék változtatni az életemen, hogy ne legyek mindig ilyen rossz kedvű, és ne utáljam magam ennyire, és megint úgy mosolyogjak mint régen? Lehet hogy értetlenül fogalmaztam de egyszerűen nem tudok semmit se egy hülye fiú lettem semmi életkedvem az élethez meg semmihez sem.16éves vagyok!

#akarok #Nagyon.egy #életem van
2014. márc. 7. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Figyi Benjámin, neked először is egy pszichológus kellene. A szüleid nem törődnek veled? Tudnod kell hogy a kamaszkor is rátesz egy nagy lapáttal a jelenlegi érzelmeidre azért látod ilyen sötétnek a dolgaidat. Fel a fejjel van remény, ha kell szívesen adok pár tanácsot. :)
2014. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az apró pici jó dolgokat próbáld meg figyelembe venni... Egy példa: amikor úgy érzem hogy összedőlt a világ körülöttem, csak ránézek a macskámra, aki egy idióta, és meg tud mosolyogtatni. Máris szebb a körülöttem lévő adott esetben "sötét" világ. Vagy másik példa: elmegyek a boltba, rám mosolyog az eladó, máris szebb ez a világ... Apró dolgok néha a legtöbbet jelentik, és ha te önmagaddal megbékélsz ott belül, és kifelé sem azt sugárzod hogy utálsz mindent és mindenkit, akkor téged is egyre jobban elfogadnak, és te is egyre inkább ennek hatására kinyílsz. Csak adok kapok az egész. Ha a rosszat akarod látni azt fogod, ha a sok pici jót, akkor azt! Önmagadban kell eldönteni, mert a rosszat látni nem nehéz, a jóért viszont ki kell nyitnod a szemed/szíved! Nálam anno bevált, bár én nem akartam öngyilkos lenni, se semmi hasonló, de volt pár nagyon mély pillanatom...
2014. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Remélem tudod 3-aska, hogy ezért amit leírtál börtön jár. Főleg az utolsó sorért.
2014. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom:/Én is kb.ilyen helyzetben vagyok,de nem kell feladni ! Ha szeretnél beszélgetni valakivel írj.
2014. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1, Járok pszichológushoz de nagyon egy le kezelően foglalkozznak velem. Apum 6-éve meg halt anyámnak is egy rossz élete van szóval senkim nincs. Kösz hogy írtál.


2, Én nem akarom a rosszat senkivel sem én mindig csak illedelmesen beszéltem mindenkivel senkinek soha semmi rosszat nem csináltam és nem mondtam egyszerűen ilyenek velem az emberek. Kösz hogy írtál


3, Nem kell a veszekedés úgy hogy kérlek hagyagold az ilyen ki írásaidat.


4, Rendben kösz hogy írtál

2014. márc. 7. 12:39
 6/13 anonim ***** válasza:

Ami nekem bevált mélyponton: visszatérni a rendes ételekre, lehetőleg enni és aludni rendszeresen, lehetőleg törekedni a változatosságra (szándékos szeszély, ha úgy tetszik), és mindezt akár erőszakkal is, tehát semmi helye halogatásnak vagy passzivitásnak, lépni kell, kit érdekel, hogy az is rossz.


Utóbb kiderül mindig, hogy más nem volt rossz, csak ami maradt volna, ha nem lépek tovább.


Kamaszkorban még volt egy "apróság", amiben szintén meg kellett találni az egyensúlyt, és ez a hoki. Ha túl gyakran csináltam, ez a növekvő belső sanyargás lett az ára. Ha kellőképpen halogatva sokkal, de sokkal kellemesebb lett, annak nem volt ára a halogatáson kívül. Azt már rossz halogatni, hacsak nem találod fel magad és rakod az erődet olyasmibe, aminek értelmét is látod. Szerencsére unatkozni képtelen alkat vagyok, mindig van funkcióm a világomban és nyomom is, ahogy kell. Szerencsés esetben pénzért. Így megy ez... :)

2014. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Megpróbálok világosabban fogalmazni, mint délelőtt.

Ha "többször megpróbáltál" öngyilkos lenni, de ezek szerint nem sikerült, akkor biztos vagyok benne, hogy nem akarsz te igazából meghalni.


Akkor meg el kellene döntened, hogy mit igen.



(És amúgy köszi a feljelentőnek, hogy töröltette amit írtam, -- talán inkább értve kellett volna olvasnia.)

2014. márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

5, rendeszen eszek,iszok és alszok evvel semmi baj nincs a hokizásal se semmi baj mert azt meg teszi nekem a volt barátnőm pénzért próbálok mindig mindenen változtatni de nem tudok mert mindenki lekezelő velem .


6, de meg akarok halni csak egyszerűen életben maradok pl:csináltam magammal olyant hogy az ereimet el vágtam de nem véreztem el volt olyan is hogy le ugortam a 3.-ről de csak a kezem tört el én egy szerencsétlen hülye gyerek vagyok

2014. márc. 9. 13:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor szeretethiány. Sok hülyével kell megismerkedned azért az egy-két emberért, akik előtt jó megnyílni. Ez ennyi.
2014. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Popper Péter „Hogyan öljük meg magunkat?” margójára…

December 8, 2013


[link]

2014. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!