Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tunatok valamit tanácsolni...

Kriszpelló kérdése:

Nem tunatok valamit tanácsolni? A barátommal ( 14 eves mint en) nm tudok anyit kettesben leni mint szeretnék. Folytatás lent

Figyelt kérdés
A baratommal nagyon regota eggyutt vagyunk es azt is tudom, hogy o is szeret engem, en is őt, csak az a baj , hogy keveset foglalkozik velem es ez idegesit ...allandoan a barataival van es mikor velem foglalkozik akor is altalaban oda-oda szol valakinek. Tudnatok segiteni ?

2014. márc. 27. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Igen, biztos nagyon régóta együtt vagytok...

Igen, biztos nagyon szeret...


Csak én röhögök ezen a kérdésen?:D

2014. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon régóta???-miért már az oviban is egy homokozólapáttal játszottatok?
2014. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na jo tudom h eleg hulyen fogalmaztam de nkm a 3 ev szep hosszu idonek tunik de atol elteroen a kerdesre is lehetne valaszt adni
2014. márc. 27. 20:41
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

1-2 hónap nem régóta. -.-"

A "pasidat" érdeklik a barátai, mint a legtöbb korabeli fiút. Ha ez zavar, ne akardd megváltoztatni, az téged minősítene. Szakíts, és egy jó ideig ne is keress mást.

Mennyi ideje vagytok együtt?

2014. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy 14 éves fiútól ne várd el azt,hogy komoly kapcsolatot ápoljon,erre ugyanis aligha képesek a 14 éves fiúk.Nekik még az a dolguk,hogy kint focizzanak a haverjaikkal,barátaikkal,na meg,hogy tanuljanak.Neked is az lenne a dolgod,hogy tanulj,habár neked felesleges,mert te írni sem tudsz normálisan,ahogy látom.Szóval emiatt kellene inkább keseregned egy kicsit.

A másik dolog az meg az,hogy ilyenkor nem pasizni kellene,hanem még szórakozni.

2014. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
2-3 ev de ha ugy vesszuk kettő
2014. márc. 27. 20:49
 7/14 manó1235 ***** válasza:
ez a korral jár... ilyen idősen még elég komolytalanok és inkább a barátokat helyezik előtérbe, sztem nem érdemes foglalkozni vele.. úgyis vissza könyörgi majd magát ha hiányzol neki
2014. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3év?? 11 évesen mit csináltatok? A közös barbizás/legózás nem járás . Idővel mindenki változik, ő is, te is, de ez az idő tini korban nagyon rövid! Évről-évre mások vagytok, éretlen kis kölykök, ami nem baj mert a korotok ezt hozza, de egy 11éves már rendesen pasizik? Csak nekem van itt rossz érzésem? Ez nem éppen a "boldog" gyerekkor receptje.
2014. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nah...11 évesen legjobb barátom volt....12 évesen mekérdezte hogy leszeke a barátnője...13 évesen kezdtünk el járni..és itt szó sincs arrol hogy megvaltoztatni akarom csaktobb idot szeretnek vele tolteni
2014. márc. 27. 20:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szégyellem magam, hogy 17 évesen még nem volt barátnőm... :D
2014. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!