Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetnék jó fej kettesb...

Hogyan lehetnék jó fej kettesben is, nem csak sok baráttal körülvéve?

Figyelt kérdés

Ha a régi és közeli barátaimmal vagyok kettesben, akkor tudok jó fej lenni és tudok sokat beszélni, köszönhetően a sok régi emléknek, közös ismerősöknek, közös múltnak...


De most egy új helyre kerültem, új ismerősök, új barátok, és velük egyszerűen alig tudok beszélgetni. Egy-két alkalommal, amíg el nem fogynak az érdekesebb, közérdekűbb történeteim, addig minden oké, de az utána lévő sörözgetések, kávézgatások csupa kínos hallgatással telnek. Ha csak a másik fél nem egy dumagép... Viszont, ha több új ismerőssel vagyok együtt, akkor én is jobban tudok beszélni, hiszen többen dobnak be új témákat, amikről beszélni lehet. Magamtól viszont alig jutnak eszembe dolgok.

A napjaim lényegében unalmasan telnek, de ha valaki kitalál valamilyen programot, abban mindig benne vagyok. Szóval nem ülök állandóan itthon, hogy ne történjen velem semmi.


Igazából az is baj, hogy sok minden érdekel, de azok másokat nem. Hiába hozom fel xy témát, senki nem reflektál, mert nem érdekli őket, vagy nem tudnak hozzászólni, vagy unalmasnak tartják.


Mit csinálhatnék, hogy ne legyek ilyen unalmas (magam számára nem vagyok az, de gondolom másoknak igen)?

Egyébként alapból nem vagyok egy beszédes fajta, utálom a felesleges szájjártatást, de nem akarok barátok nélkül maradni...


2013. okt. 2. 16:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!