Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi R. Kárpáti Péter első neve?

Mi R. Kárpáti Péter első neve?

Figyelt kérdés
Mindig találgatok, hogy hívják az első nevét, Róbert, Révész, Róka, Répa, Redőny és Retek. Szerintetek hogy hívják ????

2014. márc. 28. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

it jelent a neve elején az R betű?


- Korábban írtam színpadi műveket, és publikáltam tárcákat és glosszákat is különféle újságokban. Amikor elkezdtem a főiskolát, akkor végzett a Kárpáti Péter nevű kiváló drámaíró - aki például az Országalmá-t írta -, és miután én is írogattam, célszerű volt nevet változtatni. Az R betű onnan jött, hogy régebben filmeztem is, szupernyolcassal csináltam egy pár trükkfilmet: azoknak az elején a monogramom úgy szerepelt, hogy egymás fölé volt írva a K és a P, ami egy R betűt formázott. Végül aztán R. Kárpáti Péter maradtam a sorozatban is, pedig már nem forgatok tollat.


forrás:


[link]

2014. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
az csak egy R..Mint a D.Tóth Krszta :D
2014. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!