Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos itt...

Mennyire biztonságos itt Gyakorikérdéseken levelezni, ismerkedni másokkal?

Figyelt kérdés
Mennyi esélye van annak, hogy átvernek, másnak adják ki magukat, még akkor is, ha felvettem őket skypera meg facebookra? Akiket oda felveszek azok is átverhetnek a kilétükkel?
2014. márc. 28. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
50 százalék.
2014. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez bármelyik netes fórumon/társkeresőn előfordulhat, hülyék mindenütt vannak.
2014. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi, mintha egy társkeresőn ismerkedni. Bárki mondhat magáról bármit a Facebookon vagy Skype-on is.
2014. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*ismerkednél
2014. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem nagyon biztonságos,általában csak az elkeseredett vagy a piszkosul nyitottan gondolkozók próbálják ki.
2014. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Erre nehéz választ adni. Kiskorúaknak nem biztonságos, az tuti. De vannak azért itt rendes emberek is. Csak ezt nem nagyon lehet eldönteni így ismeretlenül. A facebook egy kis biztonságot adhat, ha megnézed az ismerőseit, képeit, abból kiderülhet, hogy kamu profil-e. De ha nem kamu, akkor is szórakozhat veled, nem?
2014. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy felnőtt, akkor nem hiszem, hogy biztonságos. Néhányszor én is belementem ismerkedésekbe, amik megmaradtak a netes beszélgetések szintjén. Őszintén szólva nem ismertem meg olyat, akivel szívesen találkoztam is volna. Nem zárkózom el ettől a lehetőségtől, interneten keresztül is születhetnek működő és jó kapcsolatok, de inkább személyesen ismerkedem.
2014. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A nagy számok törvénye alapján működik a dolog, én sok érdekes emberrel ismerkedtem itt meg. Természetesen 10-ből 1 aki meg is marad beszélgetőtársnak, tehát az értelmes kapcsolatokért dolgozni kell.
2014. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy biztonságos?Miért mi történik? o.O Én találkoztam néhány emberrel,akiket innen ismertem meg.Előtte minimum beszélek vele telefonon,vagy skype-on kamerán keresztül,és nincs gond. :) Nem tudom ki az a hülye akit átlehet ß@szni azzal hogy másnak adja ki magát az illető,ha felhívod és beszéltek,egyből kiderül.Ja és nem 2 nap után kell találkozni,csak miután már megismertétek egymást valamennyire.
2014. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én találkoztam innen egyszer valakivel, de az hiteles volt
2014. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!